Terazi Burcu

.Gen.tr

Terazi Burcu Günlük Yorum (11 Eylül 2013)

Mynet Astroloji

Sevgili Teraziler  11 Eylül saat 09:15-7 Ekim saat 20:54 tarihleri arasında yöneticiniz Venüs, Akrep burcunda ilerleyecek. Bu süreç, parasal konularla birebir alakalı olup,  kazanma ve harcama biçiminizle de alakalıdır.  Venüsün ay içinde diğer gezegenlerle oluşturacağı görünüm tarihleri: 14, 18, 19, 27, 28 Eylül. Ancak bunların içinde iki tarih, öbürlerine göre gayet önem arzediyor. 18 Eylül tarihindeki Venüs-Satürn kavuşumu, hem ilişkimizle ilgili konulardaki alışverişimiz hem yuvamızla alakalı meselelerimiz  hem de kişisel kararlarımız açısından  önem taşıyor. Öncelikle ilişkilerde karşılıklı olarak bir güven tazelemesine ihtiyaç var. Çünkü nasıl bir beraberlik yaşıyoruz ve bu beraberlikteki paylaşımlar gerçek manada tatmin edici mi? yoksa bizi bir arada tutan alışkanlık mı, bağımlılık mı? Ardından mali konular üzerinde şu anki durumun mutlaka gözden geçirilmesi lazım. Paramızı nasıl değerlendiriyoruz, yatırım veya bir ortaklık kurmayı düşünüyor muyuz? Bunların da ciddi olarak çözümlenmesi gerekiyor. Ev yaşantımızda eşimiz veya ailemizle yaşıyorsak, bütçe nasıl yapılıyor? Boşanmış bir çiftsek, mal taksimi veya nafaka konuları konuşuldu mu? Ayrıca biz, kendi paramızı nasıl idare ediyoruz? Bunları da ele almamız lazım. Yaşanılan zorlukların nedenleri, beraberlikte aksayan noktaların görüşülmesi mutlaka gerekiyor. Zoraki değil, bilakis her iki tarafın da kendiyle yüzleşmesi lazım. Üstünü örterek değil, inadına açarak aksaklıkların tamir edilmesi yararlı olur. Bu meseleler 2014 yılına kadar bütün Teraziler için  önem arzediyor. Terazilerin sorumluluklarının farkında olarak hayatlarının bundan sonrasında bilinçli davranmalarında yarar var.

 

28 Eylül tarihindeki Venüs-Mars görünümü, en az,  yukarıdaki paragrafta ele alının noktalar kadar önemlidir. Bu tarihte, paranın,  güç ve iktidar sahibi olmadaki etkinliğini göstermekte. Kişisel cazibenizi her anlamda kullanarak geleceğinizi garanti altına almak bile isteyebilirsiniz. Etkilemek, baştan çıkarmak orta halli bir yaşamdan ziyade her şeyin en güzelini ve eşsiz olanını elde etmek. Azla yetinmek, idare etmek gibi bir niyetiniz yok. Bu yüzden de büyük vurgunların peşinde olmanız doğal. Venüs ve Mars görünümünün  ihtiraslı bu görünümü  altında doğaldır ki insan tüm gücünü kazanmak adına seferber edebilir. Ayrıca aşk da, para gibi son derece önemli bir kavram haline gelebilir.  Kendinizi olabildiğince en iyi şekilde ifade etmeye çalışıyorsunuz. Ancak kimsenin peşinden koşmak gibi bir niyetiniz yok. Ne olursa olsun dışa karşı kendinizi güçlü gösterme arzunuz ön planda. Nitekim duruşunuzla,  kendinize ne kadar güven duyduğunuzu belli ediyorsunuz.

 

Venüs-Akrep burcu geçişinin, tüm ilişkilerimizde olumlu gelişmelere vesile olması dileğimle,

Sabah Gazetesi

Finans konularına vereceğiniz ağırlık sayesinde, yeni aşamalar kaydedeceksiniz. Özlediğiniz çalışma alanlarına kavuşmak için, yeterli nedenleriniz var ve kendinizi doğru ifade etmenin yollarını buluyorsunuz. Çalışma arkadaşlarınızla ilgili fikirlerinizi kendinize saklamanızda yarar var. Sistemli düşünerek, kazançlarınıza yeni bir şekil verebilirsiniz.

Milliyet Astroloji

Yakın çevrenizdeki gelişmeler ve sizi zihinsel açıdan meşgul eden pek çok konu gündeme geliyor. Esnek planlar yaparak birden fazla konuya odaklanabilirsiniz. Düşüncelerinizi aktarabileceğiniz yeni konuşmalar, daha farklı eğitsel temalar son derece destekleyici etkiler taşımakta. Kardeşlerle ilgili konularda da yapıcı ve uyumlu bir iletişim içinde olabilirsiniz.

Vatan Gazetesi

Sohbeti, hareketi ve haberleşmesi bol bir gündesiniz. Size hizmet sunan biri bilgi ve deneyim açısından tatmin etmeyebilir. Eğer eksik bilgi varsa bunu bizzat kendiniz araştırıp bulmaya çalışın. Bu konuda geç kalmayın.

Turk.net

Dün canınızı hayli sıkan sevimsiz şakanın, bugün onarılmasına çalışılacak. Siz de alttan alırsanız bir daha tekrarı olmayacak gibi.

Dün canınızı hayli sıkan sevimsiz şakanın, bugün onarılmasına çalışılacak. Siz de alttan alırsanız bir daha tekrarı olmayacak gibi. Ummadığınız biriydi bu. Yurtiçi bir yolculuk var. Harcamaları sizin yapacağınız garip bir iş gezintisi gibi görünüyor. Ama sizin için fazlasıyla verimli olacak.

Aşk Yaşamı: Bu ilişkide üzülmeyi hiç hak etmiyorsunuz. Ama bilindiği gibi kimse bu duyguyu karşı taraf ne hak ediyor şeklinde yaşamıyor. Her konuda olduğu gibi

burada da herkes kendi hakkı peşinde. Şöyle bir yöntem izleyin bugün ; Günaydın deyip uğradığınız haksızlıkların yapabildiğiniz kadarını yapın ona. Tepkisine bakın. Göreceksiniz almayı düşündüğünüz kararlarda kolaylık sağlayacak bu.

İş Yaşamı: Bazıları böyledir. Amaçları omuz verip yardım etmekten çok, bunu göstermek, sergilemektir. Ama kimi kullanır öylelerini, kimi desteği reddetmez,

ama bir iki kelime etmeden de duramaz. Kimi de hem desteği reddeder hem konuşur. Üçüncü davranış size yakıştı. Hem siz işleri onsuz da yoluna koyabilirsiniz.

Para Durumu: Zorlanıyorsunuz epeyce. Aileden gelen desteğe karşı pek gönüllü değilsiniz. İlişkinin adı ne olursa olsun, para hassas konudur. Ya gönüllü olun,

veya gönülsüzlüğünüzün nedenini açıklayın. Başka anlamlara çekip kırılıyorlar.

Dikkat: Bugün yeni bir gün. Düne oranla ne kadar yenileyebiliyorsak o kadar yeni.

Bugün adı yeni günlerden birini yaşamayın. Bu anlamda bir şans yakalayabilirsiniz.

Takvim Gazetesi

Kartınız Sessizlik... Bugün

çevrenizden kendi adınıza destek

bekliyor olabilirsiniz. Bazı konularda

tedirginlik yaşıyorsunuz.

Güneş Gazetesi

Sevgilinizle aranızda doğabilecek yanlış anlamaları fazla büyütmemenizde fayda var. Hoş gelişmeler olabilir. İşinizle ilgili yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Başarınız, tecrübe ve kabiliyetlerinizi daha verimli alanlara yöneltebilmenize bağlı, cesur adımlarla değişiklik peşinde koşun.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Eylül hangi burç olur?
24 Eylül hangi burç olur?
25 Eylül hangi burç olur?
26 Eylül hangi burç olur?
27 Eylül hangi burç olur?
28 Eylül hangi burç olur?
29 Eylül hangi burç olur?
30 Eylül hangi burç olur?
1 Ekim hangi burç olur?
2 Ekim hangi burç olur?
3 Ekim hangi burç olur?
4 Ekim hangi burç olur?
5 Ekim hangi burç olur?
6 Ekim hangi burç olur?
7 Ekim hangi burç olur?
8 Ekim hangi burç olur?
9 Ekim hangi burç olur?
10 Ekim hangi burç olur?
11 Ekim hangi burç olur?
12 Ekim hangi burç olur?
13 Ekim hangi burç olur?
14 Ekim hangi burç olur?
15 Ekim hangi burç olur?
16 Ekim hangi burç olur?
17 Ekim hangi burç olur?
18 Ekim hangi burç olur?
19 Ekim hangi burç olur?
20 Ekim hangi burç olur?
21 Ekim hangi burç olur?
22 Ekim hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Terazi Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0076 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme