Terazi Burcu

.Gen.tr

Terazi Burcu Günlük Yorum (14 Ekim 2012)

Mynet Astroloji

Sevgili Teraziler burcunuz üzerinde ilerlemekte olan Ay etkisi altında Pazar gününe adım atıyoruz. Bu enerji, her alanda uyum, estetik, kalite arzunuzun işaretçisidir. Çünkü huzura çok daha fazla ihtiyacınız vardır. Rahatsız edilmekten hoşlanmazsınız. Yaptıklarınızın kıymetinin bilinmemesi, paylaşımda bulunduğunuzda görmezden gelinmesi sizi rahatsız eder. Böyle anlarda adil ve tarafsız bir şekilde hareket etmeniz zordur. Ancak Ay, burcunuz üzerinde ilerlediği için, hem duygusal hem de kişisel anlamda ışığınız yüksektir

 

Saat 10:31 Ay-Mars olumlu görünümü eş veya kafa dengi arkadaşlarla yapılan aktiviteleri işaret ediyor. Malum bayram yaklaşıyor. Kısa süreli bir seyahati planlayabilirsiniz. Hem adil hem paylaşımcı hem de kimseni düşüncelerinden etkilenmeden hareket edebilirsiniz. Enerjiniz gayet yüksek ve bu enerjiyi dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

 

Saat 11:56 Ay-Uranüs karşıtlığında sabır göstermemiz zor olabilir.   Hele birileri ağzımızın tadını kaçırırsa, buna katlanmamız zor olabilir.  -Ben anlayış gösteriyorsam, uyumlu davranmaya çalışıyorsam, karşımdaki kişinin de buna göre davranması gerekir. Ancak böyle yapmayıp, bir de üstüme gelirse kusura bakmasın ama ben de insanım. Susmam mümkün değil gerekeni söylerim, tepkimi koyarım diye düşünmekteyiz.

 

Saat 13:52 Ay-Pluto zorlu görünümü, ilişkiniz ve sorumluluklarınızla birebir alakalı konular üzerinde etkili gözükmekte. Bu konular üzerinde istemediğimiz şartlar altında oluşumuz bizi ister istemez birileriyle iyi geçinmeye, temkinli hareket etmeye ve konuşmaya davet ediyor. Belki bu işinize gelmeyebilir.

 

 

Sevgi her yürekte açabilen bir çiçektir. Sevilmek isteyen kişinin önce sevmeyi bilmesi gerekir.......iremSU

 

Sevmeyi, sevilmeyi bilen tüm gönüllere Selam Olsun...
Aydınlık bir gün ve mutlu gülümsemeler dileğimle,,,,

Hürriyet Astroloji

Özgürlük ve bağımsızlık dürtünüz ön plana çıkacak, olaylara ve kişilere boyun eğmiyor, çabuk karar veriyorsunuz. Ama bazı değişiklikler yapabilirsiniz ve birisi tarafından bir sürpriz olabilir. Ondan yapabileceğinden fazla şeyler istemeyin. Yeni başlangıçlar ve kor halindeki aşkların alevlenmesi bu ara olasıdır. Aman dikkat edin, eliniz yanmasın. Her konuda baskı altında bulunmak ve duygularınızı ön plana almak sizi sıkıntılı olayların içine itecektir.

Milliyet Astroloji

Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.

Vatan Gazetesi

Sosyal ilişkilerinizdeki canlılığın devamı için bugün sizin de adım atmanız gerekiyor. Eşinizle aranızda olabilecek tartışmalarda uzlaşma, sizden gelmezse gerçekleşmeyecek. Ailevi konulardaki dayatmalar geri adım atıp isteklerinizden vazgeçmenize neden olabilir. Ya da buna direnebilirsiniz.

Turk.net

Akşam sevdiğiniz dostlarınızla birlikte olmak istiyorsunuz. Buna ihtiyacınız var. Onlarla bir şeyleri paylaşmak niyetindesiniz. Biraz kaba, nezaketsiz bulduğunuz biriyle bugün gereksiz bir tartışmaya girecek ve canınızı sıkacaksınız. İnsanların ölçüsüz, hoyratça davranışları sizi fazlasıyla geriyor. Birçokları gibi görmezden gelemiyor, tavırsız kalamıyorsunuz
Para Durumu: Sıkışık durumlarda birikiminize dokunup dokunmamakta kararsız kalıyorsunuz. Ortalama diyerek, kendinize biçtiğiniz kazanç konusunda biraz daha mütevazı olabilirseniz, kafanızdaki para sorunu epeyce azalacak.
İş Yaşamı: Bugünün işini yarına ertelememe anlayışınız, işinizi çok kolaylaştırıyor. İş hayatınızda bugünlerde elle tutulur bir problem görünmüyor. Zamanında yetiştirdiğiniz işler sizi rahatlattı.
Aşk Yaşamı: Tam istediğiniz ilişkiyi yaşadığınızı savunuyorsunuz. Ama arada bir karşılaştığınız çözümsüzlükler karşısında da yanıtlar arıyorsunuz. Sevgiliniz sizi biraz yönlendiriyor gibi.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Birkaç kişiyi ortak etmeniz gereken bir kararı, tek başınıza vermek üzeresiniz. Bu kararı tek başınıza verip sonradan sorumluluğunu üstlenebileceğiniz koşullara sahip değilsiniz.

Takvim Gazetesi

Kartınız Delta... Güçlü kişiliğiniz sizi her türlü zor durumdan kurtarıyor ve siz hayatınıza devam ediyorsunuz. Partnerinize karşı zorbalık yolundan vazgeçin, zorla güzellik olmaz.

Güneş Gazetesi

İş hayatınızla ilgili konularda yatırımlarınızı büyütmek istiyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatların fazla kolay ve zahmetsiz olması aklınıza aldatılabileceğiniz endişesini getiriyor. Pazarlık yeteneğinizi çok iyi kullanarak, çok verimli bir bağlantı yapabilirsiniz.

Sabah Gazetesi

Bugün, sosyal çevrenizde sizi etkileyecek kişilerle birlikte olacak ve ortak çalışmalar içine gireceksiniz. Sadece mantığınıza güveniyor ve düşüncelerinizden taviz vermek istemiyorsunuz. Sizinle aynı tarzda düşünen kişilerle yaptığınız görüşmelerden büyük keyif alacaksınız. Bugün, fikirlerinizi karşı tarafa istediğiniz gibi yansıtabileceksiniz.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Eylül hangi burç olur?
24 Eylül hangi burç olur?
25 Eylül hangi burç olur?
26 Eylül hangi burç olur?
27 Eylül hangi burç olur?
28 Eylül hangi burç olur?
29 Eylül hangi burç olur?
30 Eylül hangi burç olur?
1 Ekim hangi burç olur?
2 Ekim hangi burç olur?
3 Ekim hangi burç olur?
4 Ekim hangi burç olur?
5 Ekim hangi burç olur?
6 Ekim hangi burç olur?
7 Ekim hangi burç olur?
8 Ekim hangi burç olur?
9 Ekim hangi burç olur?
10 Ekim hangi burç olur?
11 Ekim hangi burç olur?
12 Ekim hangi burç olur?
13 Ekim hangi burç olur?
14 Ekim hangi burç olur?
15 Ekim hangi burç olur?
16 Ekim hangi burç olur?
17 Ekim hangi burç olur?
18 Ekim hangi burç olur?
19 Ekim hangi burç olur?
20 Ekim hangi burç olur?
21 Ekim hangi burç olur?
22 Ekim hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Terazi Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.009 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme