Terazi Burcu

.Gen.tr

Terazi Burcu Günlük Yorum (14 Kasım 2012)

Mynet Astroloji

Sevgili Teraziler  14 Kasım(saat 09:42)-27 Kasım(saat 00:47) arasında Akrep burcunda gerileyecek Merkür döneminde, paranızı bilmediğiniz alanlarda değerlendirmeyiniz. Gerekirse uzman kişilere danışınız. Miras, hisseli paralar, sigorta gelirleri, eşinizle paylaştığınız maddi kaynaklarınız  konusunda her şeyi bir daha gözden geçiriniz. Karşınıza bazı kişiler çıkabilir ve size şu yatırım araçları gayet faydalı  diyebilirler. Siz yine de bilinçli bir şekilde hareket ediniz. Bankadaki paranızı kontrol ediniz. Uygun faizle bir ev kredisi almayı düşünüyorsanız bu dönemi tercih etmeyiniz. Geri hareket bitene kadar diğer bankaları araştırınız.  Eğer bir hesap açmayı düşünüyorsanız bankaların verdiği faiz oranlarına göre yatırımınızı yapınız. Merkür Akrepte gerileyeceği için bu dönemde öyle fazla harcama yapılmaz. Ancak tamirat, kişisel sağlık ve önemli giderlerinizin bütçenizi aşmayacak şekilde yapılmasında yarar var. Kimseye borç vermeyiniz ve kimseden borç almayınız. Alış-satış işlemlerinde dikkatli olunuz. Mümkünse elinizden bir şey çıkarmayınız. Bilgilerinizi kontrol ediniz. Kıymetli kağıtlarınızı güvence altına alınız. Daha önceden yaptığınız anlaşmaları veya yapılacak sözleşmeleri kontrol ediniz. Ortada görünenlere değil, bilakis arka planda olanlara dikkat ediniz. Önemli kararlar vermeyiniz. Kafanızda bir proje veya plan varsa, bunu kimseyle paylaşmayınız. Biraz bekleyiniz. Geri hareketten sonraki duruma göre davranırsınız. Eletronik mallar alımında dikkatli olunuz. Mümkünse bekleyiniz.

 

14 Kasım saat 00:08 itibariyle Akrep burcunda oluşan Yeniay ve ardından saat 00:12 de meydana gelecekTAM GÜNEŞ TUTULMASI, kazanç konularında etkili olup, son derece dikkatli bir şekilde bütçenin kontrolünün yapılması, yatırımlara dikkat edilmesi ve kazancınızı uygun alanlarda değerlendirilmesi anlamında önümüzdeki bir yılın önemli olduğunu gösteriyor. Tutulmanın gerçekleştiği gün, yapılacak iş görüşmeleri, yolculuklar, sağlık, piyasa şartları veya bazı nedenlerle işleriniz aksayabilir veya işlerinizi halledebilmek için gereğinden fazla uğraşabilirsiniz. Bu durum sizi bir hayli zorlar. Bir yolculuğu iptal etmek durumunda kalabilirsiniz, bir iş görüşmesinde aradığınız ücretin altında bir teklifle karşılaşabilirsiniz veya sağlığınız nedeniyle paraya ihtiyaç duyabilirsiniz. Güneş Tutulma derecesi,eğer doğum haritanızdaki oluşumlar tarafından olumsuz yönde etkileniyorsa, maddi ve manevi anlamda bir hayli mücadele verebilirsiniz. Olumlu yönde etkileniyorsa, önümüzdeki bir yıllık süreçte işleri yavaş yavaş yerine oturtursunuz. Güneş Tutulması sizin harcama, biriktirme, alacak ve borçlanmalar, ortaklaşa işler, manevi anlamdaki tatmin duygunuz gibi geniş bir alanda etkilidir. Bu alanda meydana gelecek değişimler, köklü bir dönüşümün işaretçisi olup, size yeni kazanç alanları ve bütçe düzenlemesi öğretecek ve artık eskisi gibi bol keseden harca, nasılsa arkası gelir diyerek hareket etmek yerine, aklı başında bir şekilde paranıza sahip çıkmaya başlayacaksınız.

 

Geri Hareket döneminin geçmişi onarmamızda, yeniye hazırlanmamızda yardımcı olması dileğimle,

Hürriyet Astroloji

Tartışma gerektiren konu bir şekilde yakın çevrenizde görebilir.Aşk ve sevgi konularında ise bu dönem oldukça verimli geçecektir. Bunların yanında özellikle de aile fertlerine karşı düşüncesiz ve kızgın davranışlarda bulunabilirsiniz. Sinirli ve saldırgan hareketlerden bu dönem içindz açısından dönem yoğun geçecektir. Özellikle de kendinizi kanıtlama isteğiniz artacak ve ilişkilerinizi bu düzeyde davam ettireceksiniz. Eğlence hayatı ve zevkli anlar iyidir ama gerektiği yer ve zamanda kendinizi durdurmayı bilmelisiniz.

Milliyet Astroloji

Maddi durumunuzla ilgili önemli gelişmeler var. Beklediğiniz desteklerin gelmesi ile yatırım planlarınızı yeniden ele almaya başlıyorsunuz. Ancak ödenmesi gereken borçlar beklemediğiniz sorunlar yaratabilir. Ortaklıklarda sahip olduğunuz imkanlarda değişim yaşanırken, bazı kontrol dışı olaylar hazırlıklı olmalısınız. İş hayatınız ortaklaşa bir konu üzerinden ilerleyecek.

Vatan Gazetesi

Eşiniz ya da ortağınızdan gelecek destek, iş yaşamınızdaki veriminizi ve yaratıcılığınızı artıracak. Para konusunu kendinize dert etmemeyi becerebilirseniz her şey daha kolay olacak. Mutlaka kendim kazanacağım diye tutturmaya gerek yok. Size destek verenleri küstürmeyin.

Turk.net

Bu hafta aileniz ve eşinizle olan bağlarınız güçlenebilir ve kaynaklarınızı yönetme konusunda fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Çalışma yaşamınızda iletişiminizin artabileceği bir devredesiniz ve çalıştığınız yerle ilgili olumlu değişimler gerçekleştirebilirsiniz.
Para Durumu: Parasal ortaklıklar ve yatırımlar için pek rahat bir günde değilsiniz. Yaptığınız harcamaları ya da insanlara verdiğiniz borçları artık daha da yakından takip etmelisiniz.
İş Yaşamı: Yapmak istediğiniz yenilikler için enerjiniz ve motivasyonlarınız oldukça yüksek. Amirlerinizden bu konuda destek isteyebilirsiniz. İş arkadaşlarınız ise bu konuya hiç bulaşmak istemiyorlar.
Aşk Yaşamı: Aşk konusunda tutucu davranışlar içinde bulunmanız aradığınız heyecanı bulmanıza yardım edebilir. Romantik açıdan güzel bir gün olabilir. Öğle saatlerinde bir araya gelebilirsiniz.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: İçinizde biriktirdiğiniz gerilimi özellikle ikili ilişkilerde ortaya koyabilirsiniz. Her türlü duygusal beraberlik kimi yanlış anlamalara gebe olabilir.

Takvim Gazetesi

Kartınız Yargı... Hisleriniz o kadar derin ki partnerinizle her an bir olumsuzluk yaşayabilirsiniz ihtimali ile temkinli davranıyorsunuz. Bu da sizin her konuda adil olmanızı sağlıyor.

Güneş Gazetesi

Ay'ın konumu, evle ilgili yapmanız gereken bazı işleri gündeme getiriyor. Çevrenizde sizinle aynı fikirde olan kişilere yaklaşım tarzınız daha esnek oluyor. Bugün, sizden yaşlı kişilerin etkisinde kalacak ve onlarla çalışmak isteyeceksiniz.

Sabah Gazetesi

Yapmayı planladığımız işlerinizde daha temkinli ve ayrıntıcı davranacağınız bir gün. Atılımlarınızı yapmadan önce düşünmeli ve olayların sonucunda karşılaşabileceğiniz aksilikleri düşünmelisiniz. Araştırmacı yönünüzü daha da destekleyecek, bazı olayları önceden sezinleyeceksiniz. Duyularınız doğru çalışıyor..

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Eylül hangi burç olur?
24 Eylül hangi burç olur?
25 Eylül hangi burç olur?
26 Eylül hangi burç olur?
27 Eylül hangi burç olur?
28 Eylül hangi burç olur?
29 Eylül hangi burç olur?
30 Eylül hangi burç olur?
1 Ekim hangi burç olur?
2 Ekim hangi burç olur?
3 Ekim hangi burç olur?
4 Ekim hangi burç olur?
5 Ekim hangi burç olur?
6 Ekim hangi burç olur?
7 Ekim hangi burç olur?
8 Ekim hangi burç olur?
9 Ekim hangi burç olur?
10 Ekim hangi burç olur?
11 Ekim hangi burç olur?
12 Ekim hangi burç olur?
13 Ekim hangi burç olur?
14 Ekim hangi burç olur?
15 Ekim hangi burç olur?
16 Ekim hangi burç olur?
17 Ekim hangi burç olur?
18 Ekim hangi burç olur?
19 Ekim hangi burç olur?
20 Ekim hangi burç olur?
21 Ekim hangi burç olur?
22 Ekim hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Terazi Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0066 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme