Terazi Burcu

.Gen.tr

Terazi Burcu Günlük Yorum (16 Kasım 2012)

Mynet Astroloji

Sevgili Teraziler  Cuma günümüz yoğun enerjilerin etkisi altında. Saat 11:45 olana dek, epeyce bir koşturmanız olur. Hem işlerinizi yoluna koymak hem de bazı değişiklikleri uygulamak için enerjiniz yüksek. Kardeşlerinizle alakalı konular üzerinde durabilirsiniz. Sağlık anlamında elleriniz, kollarınız, omuzlarınıza masaj uygulayabilirsiniz. Finansal işlerinizi halledebilir, senet, çek tahsilatı veya ödemelerinizi yapabilirsiniz. Belge ve doküman gibi acil kurye işlerinizi erkenden yapabilirsiniz. Eğitim, yolculukla alakalı konularla ilgilenebilirsiniz.

 

Saat 11:45-12:36 arasında Ay boşlukta ilerleyecek. Bu zaman içinde, tabii ki dikkatli olacağız. Yaptığımız işe, söylediğimiz söze önem vereceğiz. Elden geldiğince insanlarla çatışmamalı, sonradan pişman olacağımız hareketlerde bulunmamalıyız. Mali işlerde dikkatli olmalı, anlaşma veya imza gerektiren işleri bir başka güne ertelemeliyiz. Rutin işlerimizi sürdürebiliriz. Dedikodulardan uzak duralım. Kimlerle konuştuğumuza dikkat edelim.

 

Saat 12:36 itibariyle Oğlak burcunda ilerleyen Ay, evimiz veya ofisimizdeki tamiratların halledilmesi, kışa hazırlıkların sürdürülmesi, eğer bahçeli bir evde oturuyorsak kışlık çiçeklerin ekimi için uygundur. Yediklerimize dikkat edelim. Özellikle midemizi yoran besinleri tercih etmeyelim. Bu saatlerde bir hayli güçlü ve dayanıklıyızdır. Ancak üzerimizdeki sorumluluklar bizi bazen yıldırabilir. Ev alma, kiralama, satma gibi konular üzerinde durulabilir. Yatırım yapacaksak mutlaka piyasanın durumu gözden geçirilmelidir. Evimizin ihtiyaçlarına öncelik verilebilir.

 

Saat 13:12 Ay-Neptün olumlu görünümü, tasarlama, hayalleri yazıya ve tuvale yansıtma gibi işlerde destekçinizdir.

 

Saat 13:26 Satürn-Chiron arasındaki uyumlu görünüm, parasal konular üzerinde daha dikkatli ve bilinçli şekilde durulmasını sağlar. Kişi eğer şu aralar çıkmazda olduğu için yanlış bir karar vermek üzere ise, bu karardan dönmenizi sağlar. İnançla ve azimle tekrar işinize gücünüze sarılmanızda yardımcı olur. Bazı mali sorunları çözüme kavuşturur.

 

Saat 20:33 Ay-Uranüs zorlu görünüm altında, hayata bir kere geliyorum, sürekli bir şeyleri idare etmek, düşünmek zorunda kalmak ne sıkıcı diye içinizden geçirebilirsiniz.

 

 

Saat 20:43 Ay-Satürn görünümü, ileriye dönük bir parasal akış ve düzgün bir  gelire ihtiyaç duyduğunuzu, kısa süreli değil, uzun vadeli düşündüğünüzü gösteriyor.

 

 

Bütün sıkıntılarınızın şifaya kavuşması ve aydınlık bir gün dileğimle,

Hürriyet Astroloji

Hangi cinsiyetten olursanız olun, hoşça vakit geçireceğiniz güzel şeyler paylaşabileceğiniz ortamlarda bulunacaksınız. Sıkıldığınız ya da başarısız olduğunuz konularda yapabileceğiniz en etkin şey geri çekilip, başka yollardan gitmeyi denemektir. Sıkıldığınız ya da başarısız olduğunuz konularda yapabileceğiniz en etkin şey geri çekilip, başka yollardan gitmeyi denemektir.

Milliyet Astroloji

Alacak verecek meseleleri sizi biraz endişeli kılabilir. Zira geçmişten gelen bazı borçların karşınıza çıkma olasılığı var. Bu arada eşin ya da ortağın para durumuna ilişkin konular sizi bağlamakta. Aynı zamanda duygusal yakın bağlarda çözülme söz konusu. Her açıdan değişime açık durmanız, ortaklıklarınıza yeni bir yön vermeniz gerekecek.

Vatan Gazetesi

Bugün işlerinize yabancıları ortak etmeyin. Tanıdık insanlarla veya gerekirse yalnız başınıza yürüteceğiniz işlere kanalize olun. İyi niyetinizin kötüye kullanılması riski var. Bir hukuki konunuz varsa bugün bir adım atmayın. Aldığınız kararları tekrar gözden geçirmeyi deneyin.

Turk.net

Çok içinizden gelmese de görev gibi gördüğünüz bir ziyareti gerçekleştirmeniz gerekecek. Bugünlerde bir yakınınızın küçük bir sağlık problemi nedeniyle gereksiz endişeler yaşayabilirsiniz. Bu günkü parlak enerjiniz, sizi ütopik düşünceler içine sokabilir. Akşam saatlerinde alacağınız bir haber, sizi yapmak istediğiniz planlardan uzaklaştırabilir.
Para Durumu: Bu aralar bütçeniz ekstra harcamalar yapmaya uygun değil. Bir alacağınızın ödenmesiyle ilgili fazla iyimserlik içindesiniz, kısa vadede bir umut gözükmüyor. Bir satın alma işinizi bir süre daha ertelemek zorunda kalabilirsiniz.
İş Yaşamı: İş arkadaşlarınız, gizlemeye çalıştığınız özverilerinizin farkında. Bu yüzden el üstünde tutuluyorsunuz. Belli, belirsiz diye itibar etmediğiniz bağlantıların özellikle biri, kaçan bir fırsat gibi görülüyor. Şansınızı kaybetmiş değilsiniz.
Aşk Yaşamı: Zaman zaman arkadaşlarıyla sizin aranızda kaldığını hissediyor. Sizden bu konuda anlayış bekliyor. Onun arkadaşlarıyla ilişkisine gereğinden fazla müdahaleniz, arkadaşlarını ve arkadaşlık ilişkilerini eleştirmeniz onu üzüyor.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Düşündüklerinizi doğruculuk ve özensizlik karmaşası içinde dile getirmemelisiniz. Tanık olacağınız bir tartışmada görüşlerinizi söylemeniz istenebilir, hassas olmanız gerekiyor.

Takvim Gazetesi

Kartınız Ruh... Bugün ruh haliniz tartışmalara oldukça yatkın. Oysa içinizden bir hayli samimiyet geçiriyor ve dostlarınıza açık davranıyorsunuz. Kendinize her zaman güvenin.

Güneş Gazetesi

İlişkiye yönelik dış değerlendirmeleri belli bir çizgide tutabilir, günlük sorunları kalıcılaştırmaya yarayan abartılardan vazgeçerseniz mutluluk var. Bugün çalışmalarınızı pek de büyük bir istekle sürdüreceğiniz söylenemez. Daha başka istekler içinde bulunabilirsiniz. Şartlarınızı çok fazla zorlamayın.

Sabah Gazetesi

Partnerinizin üzerinizdeki baskısından sıkılacağınız bir gün. Onun, her konuda sizinle ilgili ayrıntılar ilgisini çekiyor. Bugün, ortaklıklar konusunda düşündüğünüz şeyleri gerçekleştirmek isteyeceksiniz. Kapasiteniz çok yüksek ve hiçbir fırsatı kaçırmak istemiyorsunuz. Olaylardan yanlış etkilenerek kendinizi üzüyorsunuz.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Eylül hangi burç olur?
24 Eylül hangi burç olur?
25 Eylül hangi burç olur?
26 Eylül hangi burç olur?
27 Eylül hangi burç olur?
28 Eylül hangi burç olur?
29 Eylül hangi burç olur?
30 Eylül hangi burç olur?
1 Ekim hangi burç olur?
2 Ekim hangi burç olur?
3 Ekim hangi burç olur?
4 Ekim hangi burç olur?
5 Ekim hangi burç olur?
6 Ekim hangi burç olur?
7 Ekim hangi burç olur?
8 Ekim hangi burç olur?
9 Ekim hangi burç olur?
10 Ekim hangi burç olur?
11 Ekim hangi burç olur?
12 Ekim hangi burç olur?
13 Ekim hangi burç olur?
14 Ekim hangi burç olur?
15 Ekim hangi burç olur?
16 Ekim hangi burç olur?
17 Ekim hangi burç olur?
18 Ekim hangi burç olur?
19 Ekim hangi burç olur?
20 Ekim hangi burç olur?
21 Ekim hangi burç olur?
22 Ekim hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Terazi Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0065 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme