Terazi Burcu

.Gen.tr

Terazi Burcu Günlük Yorum (28 Ağustos 2013)

Sabah Gazetesi

İlişkilerinize maddesel yaklaşıyorsunuz. Düşüncelerinizde karamsar davranışlar içinde olabilir vekendinizi gereksiz üzebilirsiniz. Kinci özelliklerinizi ön plana çıkacaktır. Değişimlerinizi karşı tarafa yanlış yansıtıyorsunuz. Düşündüğünüz olumsuz düşünceler yüzünden kafanız karışabilir..Akıl sağlığınıza gereken önemi vermelisiniz.

Hürriyet Astroloji

Belli değerlerinizi ya da sahip olduğunuz şeyleri korumanızı sağlayacak yatırımlar yapabilirsiniz.Ortak ilgi alanlarınızı veya kaynaklarınızı ilgilendiren konularda ilişkilerinizi zorlayabilecek veya zayıflatabilecek tartışma ortamlarına girmeden önce tüm gerçeklere hakim olduğunuzdan emin olmalısınız . Tüm burçlar için gün geneli: Üstlendiğimiz konularda diğer kişilerin nasıl tavır alacağını veya ne tür bir hamle yapacağını tahmin etmekte zorlanabileceğimiz bir gün . Günün belirsizlik içeren, yanıltıcı olabilecek ve ön görüde bulunmayı zorlaştıran sisli atmosferini göz önünde bulundurarak hareket etmekte ve tedbirli ilerlemekte fayda var . Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın . Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın.

Milliyet Astroloji

Sizi harekete geçiren konularla ilgileniyorsunuz. İyimserlik getiren bağlantılar, yeni kişilerle kuracağınız temaslar hayatınıza ivme kazandıracak. Kendiliğinden gelişen uzaklarla ilgili hedeflerinize yeniden göz atmak, bir yandan da yaratıcılığınızı gözden geçirmek isteyeceksiniz. Kültürel konular, zihinsel çalışmalar açısından hareketli bir gün olacak.

Vatan Gazetesi

Bilginizi diğer insanlarla paylaşmanız istenebilir. Bu bir iş tecrübesi aktarımı da olabilir, günlük hayatın içinden bir tecrübenin öğretilmesi de. Karşınızdakinin algı seviyesine göre hareket etmezseniz emeğiniz boşa gider.

Turk.net

Önümüzdeki günler içinde uzun bir yolculuk görünüyor. Yakında netleşecek ve hazırlıklara başlayacaksınız. Önemli diyerek aldığınız birtakım kararlarınızın arkasında durmasını bilmelisiniz. Bu zaafı arada bir gösterebiliyor, sizi yakından tanıyanları bu tavrınızla şaşırtıyorsunuz. Aralarını yaptığınız iki kırgın arkadaşınızın size bugün bir daveti olabilir.

Aşk Yaşamı: Gönlünüzde bir niyetsizlik, bir küskünlük gözleniyor. Bu akşam tanıştırılacağınız kişi bu halinize son verebilir. Siz önce karamsarlığınızı atmalı ve bu akşamki tanışmaya umut yüklü biri olarak gitmelisiniz.

İş Yaşamı: Tatminsizliğiniz işinizin türüyle ilgili. Bu yüzden çok istekli çalışmıyor ve bunu gizleyemiyorsunuz. Huzursuz görüntünüz göze batıyor. Bugünden başlayarak gönlünüzün işini aramalısınız.

Para Durumu: Biraz daha hesaplı yaşayabilirsiniz. Bu günlerde alacağınız müjdeli bir para haberi yüreğinizi ferahlatacak, Bazı açıklarınızı kapatacak, geçici de olsa biraz rahatlayacaksınız.

Dikkat: Dostluk ilişkilerinde ne kadar sıkı biri olduğunuzu bazı arkadaşlarınıza yeterince anlatamamış olabilirsiniz. Bu tür kuşkulara açık ilişkilerinizi fark edebilmeniz gerekiyor.

Takvim Gazetesi

Kartınız Boşluk... Mükemmel performansınıza rağmen bugün mali konularda sıkıtı yaşayabilirsiniz. Dikkatsiz adımlar sizi zorlayabilir.

Mynet Astroloji

Sevgili Teraziler  28 Ağustos saat 05:05-15 Ekim saat 14:05 tarihleri arasında Aslan burcunda seyrini sürdürecek Mars, sizlerin sosyal hayatta aktif ve girişimci olmanızı sağlayan, güven duygunuzu yükselten, amacınıza yönelik hareket etmenizde destekleyici olan bir dönemdir. Mars, enerji verir, yaratıcı yönlerinizi açığa çıkarır, liderlik yönünüzü öne çıkardır. Eğer bir arzunuz varsa, bunu elde etmek istiyorsanız, bu süreçte elinizden geleni yaparak ona ulaşmak istersiniz. Tavırlarınızla kendinizden emin olduğunuzu gösterir, takdir toplamaya çalışırsınız. İddiacısınızdır. Çünkü haklı olduğunuzdan eminsinizdir. Özellikle yaratıcı gücünüz bir hayli yüksek olduğu için, bu dönemde insanları etkilemenizi sağlayan özel yeteneklerinizi ve sanatsal anlamdaki becerilerinizi gösterebileceğiniz alanlara yönelebilirsiniz. Mars geçişi, ilişki ve maddi konularda da etkilidir. Yeni bir tanışma veya devam eden ilişkide her iki tarafın da kendine olan güveni hayli fazladır. Hedefleriniz aynı yönde ise, sorun çıkmaz. Ancak taraflardan biri baskın olmaya çalışırsa diğerinin buna pek müsaadesi yoktur. Bu süreçte özellikle parasal konularda çok iyi düşünmenizi tavsiye ediyorum. Şimdi süreci bir de önemli görünüm ve tarihlerine göre inceleyelim.

 

Mars-Aslan  burcu geçişinin Eylül  ayındaki etkili tarihleri: 9, 13, 14, 17 Eylül. 9 Eylül tarihindeki Mars-Satürn görünümü, hedefinize uygun şekilde ilerlemenizin önüne geçen maddi konulardaki baskıları işaret edebilir. Bu baskılar gerek partner gerekse iş ortağınız nedeniyle oluşabilir. Örneklemek gerekirse, sözgelimi eşiniz parasal konularda üzerinizde baskın kimlik oluşturabilir. İşinize, amacınıza karışarak kendi dediklerini uygulamanızı isteyebilir. Bir başka örnek: Sizin atılımda bulunmak istediğiniz bir iş için paranız yetersiz olabilir. Düşündüğünüz bir gelirin elinize ulaşması zor olabilir. Bir takım insanlarla mali ve manevi anlamdaki ilişkilerinizde sorunlar yaşanabilir. Aslında mars burcunuzla uyumlu görünüm yaptığı için biraz sabırlı olup, Eylül ayının ikinci on gününü beklerseniz, arzu ettiğiniz gelişmeler, girişimler mümkün olur. Fakat şunu belirteyim ki, siz gerek partner ve gerekse iş ortakları anlamında özellikle para söz konusu olduğunda zorlanabilirsiniz.

 


Mars-Aslan sürecinin mücadelemizde başarılı olmamızı sağlaması dileğimle,

Güneş Gazetesi

Sudan sebeplerle günden güne uzaklaştığınız sevgilinizin, size karşı büyük bir bağlılığı var. İki üç güne kalmadan çok şaşıracağınız ikili bir görüşmeniz olacak. Şimdiden oturup bu görüşmenin stratejisini saptamanız gerekiyor. İş yaşamınızdaki belirsizlikler maddi durumunuza yansıyor.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Eylül hangi burç olur?
24 Eylül hangi burç olur?
25 Eylül hangi burç olur?
26 Eylül hangi burç olur?
27 Eylül hangi burç olur?
28 Eylül hangi burç olur?
29 Eylül hangi burç olur?
30 Eylül hangi burç olur?
1 Ekim hangi burç olur?
2 Ekim hangi burç olur?
3 Ekim hangi burç olur?
4 Ekim hangi burç olur?
5 Ekim hangi burç olur?
6 Ekim hangi burç olur?
7 Ekim hangi burç olur?
8 Ekim hangi burç olur?
9 Ekim hangi burç olur?
10 Ekim hangi burç olur?
11 Ekim hangi burç olur?
12 Ekim hangi burç olur?
13 Ekim hangi burç olur?
14 Ekim hangi burç olur?
15 Ekim hangi burç olur?
16 Ekim hangi burç olur?
17 Ekim hangi burç olur?
18 Ekim hangi burç olur?
19 Ekim hangi burç olur?
20 Ekim hangi burç olur?
21 Ekim hangi burç olur?
22 Ekim hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Terazi Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0059 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme