Terazi Burcu

.Gen.tr

Terazi Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Takvim Gazetesi

Ailevi sorunlarınız giriştiğiniz işlerinizi zorlaştırıyor. Onları düşünmekten bir dakika bile kendinize zaman ayırmıyorsunuz. İşinize de aynı özeni göstermelisiniz.

Vatan Gazetesi

Bugün karşınıza çıkan fırsatları görmekte zorlanabilirsiniz. Bir teklif, davet edildiğiniz bir yer veya evde sizi ziyaret etmek isteyen birileri size yeni kapılar açabilir. Samimiyete güvenip elinizden geldiğince açık olun.

HABERTÜRK Gazetesi

Yakınlarınızla yapacağınız planların yanı sıra önemli iş görüşmelerine hazırlıklı olun. Maddi konularda kafanız çözüme yönelik çalışabilir. Önemli bir anlaşma gündeme gelebilir.

Radikal Gazetesi

Gün içinde parasal konularla ilgili geçici problemlerle karşılaşabilirsiniz. İlişkide olduğunuz insanlara sevginizi ve ilginizi daha fazla göstermeniz gereken bugün, sezgilerinizin sizi en iyi şekilde yönlendirebileceği bir zaman dilimindesiniz.

Milliyet Astroloji

Bugün kişisel açıdan önem verdiğiniz konularda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Otorite figürleriyle hassas durumlar oluşabilir. Sorumlu olduğunuz konularda daha yoğun tecrübeler içinde olabilirsiniz. Sizin için güzel şeylere zaman ayırabilirsiniz. Parasal konularda sorumluluk alabilirsiniz. Olaylara daha sabırlı yaklaşacağınız bir gündesiniz.

Hürriyet Aile Burçlar

Bütçeyi zorlayan harcamalar yapmak ya da agresif olmak modunuzu düşürebilir. Kişisel gelişim alanlarına yönelmelisiniz. Böylelikle kariyerinizde daha hızlı bir yükseliş yakalayabilirsiniz.

Günün Atmosferi:Hoş sürprizler ve iltifatlar günü… Bugünlerde belli konularda ahengi yakalamak, keyif almak ve özgür hissetmek istiyoruz. Ufak tefek jestler, iltifatlar, armağanlar, kısa geziler ya da yurt dışıyla görüşmeler gibi başlıklarla günlük hayatımız canlanıyor. Pozitif bir ruh haline sahibiz. İlgi çekiyoruz ve ilişkilerimiz güçleniyor. Aşk hayatımızda da aynı şekilde olumlu etkiler altındayız. Gerek arkadaşlık ilişkilerimiz gerekse özel ilişkilerimiz karşılıklı fayda üzerine kuruluyor. Yaşanan acı ya da tatsız olaylar unutuluyor, kırdığımız ya da kırıldığımız kişilerle pek çok şeyi düzeltme imkânı buluyoruz. Gece saatlerinden başlayıp Cumartesi akşamüstüne kadar, geçen hafta ve bu Pazartesi günü yazdığımız gergin konuların ve son dakika gelişmelerinin sıklaşacağı bir dönem söz konusu olabilir. İşle ilgili kritik görüşmeleri ya da buluşmaları ertelemeden halletmekte fayda var. Öncelikle yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumayı unutmayın lütfen... Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel – 28 Ekim Cuma Hürriyet Aile Günlük Burç Yorumları

Mynet Astroloji

Sevgili Teraziler  saat 05:50 Mars-Chiron görünümü, aile hayatı ve evinizle ilgili konularda başkalarının size karşı anlayışlı ve iyi niyetli yaklaşmasını ve sorunları geride bırakmak için çabaladığınızı işaret ediyor. Bu konularda bir an önce güçlenmek istiyorsunuz.

Saat 13:42 Ay-Jüpiter kavuşumu, başkalarıyla uyumlu, nazik ve sevecen tarzda anlaşmanızı sağlıyor. Belki bazı kişileri idare ediyor olabilirsiniz. Ancak huzurunuz için bunun gerekli olduğunu siz de bilmektesiniz.

Saat 17:44 Ay-Venüs görünümü, zevkli, huzurlu, paylaşıma dönük bir iletişimin göstergesidir. Sevdiklerimizle bir araya geliriz, hislerimizi yazıya ve söze rahatlıkla dökeriz.

Saat 20:54 Ay-Satürn görünümü, iş veya yakın çevremizde bulunan kişilerle bağımızı ciddi manada ele aldığımızın göstergesidir. Yolculuklar kısa süreli olup, hayati anlamda bir karar verilecekse mutlaka artı ve eksileriyle ele alınmalıdır.

Saat 23:11 Ay-Pluto görünümü, ailevi ve yerleşim yerimizle alakalı konularda bir karar aşaması veya önemli bir konunun görüşülmesi yönünde etkilidir. Taşınmak, satın almak veya yuva kurmak veya özel hayatımızla ilgili meselelere eğilmek vaktini işaret eder. Biraz düşünürüz, bazen zorlanırız. Bizim düşündüklerimizle, şartlar arasında bir güçlük çıkabilir. Sizin için bir analiz zamanı olduğunu söylemek isterim. Her yönüyle ölçüp tartınız.

Gün boyunca her konuda güzellikler yanınızda olsun. Kalben sevgilerimle,


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Eylül hangi burç olur?
24 Eylül hangi burç olur?
25 Eylül hangi burç olur?
26 Eylül hangi burç olur?
27 Eylül hangi burç olur?
28 Eylül hangi burç olur?
29 Eylül hangi burç olur?
30 Eylül hangi burç olur?
1 Ekim hangi burç olur?
2 Ekim hangi burç olur?
3 Ekim hangi burç olur?
4 Ekim hangi burç olur?
5 Ekim hangi burç olur?
6 Ekim hangi burç olur?
7 Ekim hangi burç olur?
8 Ekim hangi burç olur?
9 Ekim hangi burç olur?
10 Ekim hangi burç olur?
11 Ekim hangi burç olur?
12 Ekim hangi burç olur?
13 Ekim hangi burç olur?
14 Ekim hangi burç olur?
15 Ekim hangi burç olur?
16 Ekim hangi burç olur?
17 Ekim hangi burç olur?
18 Ekim hangi burç olur?
19 Ekim hangi burç olur?
20 Ekim hangi burç olur?
21 Ekim hangi burç olur?
22 Ekim hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Terazi Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0027 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme