Terazi Burcu

.Gen.tr

Terazi Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Takvim Gazetesi

Yoğun bir güne hazır olun. Beklentileriniz sizi biraz hassas yapabilir. Aşk, evlilik veya sosyal ilişkilerinizde alıngan olmamaya özen gösterin.

Hürriyet Astroloji

Rutinin bir parçası olduğu için ya da sadece bir alışkanlıktan dolayı hoşunuza gitmeyen veya sizi enerji olarak ya da ruhen tüketen iş, düzenleme, plan veya olayların içerisinde yer alabilirsiniz. Ancak, buna zorunlu değilseniz, yerine daha verimli veya zevkli işlere zaman ayırmanız gerekmez mi? Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Üç haftadır yaşanan yanlış anlaşılmalar, bir ileri bir geri giden durumlar veya durma noktasına gelen işler yarından itibaren hız kazanmaya başlayabilir, ama yeni başlangıçlar yapmak için birkaç gün beklemek daha doğru olacaktır. Zira yarın akşam saatlerinden itibaren durağanlaşmaya başlayacak olan Merkür, bugün ve yarın son birkaç sevimsiz marifetini göstermeye de kalkabilir. Dolayısıyla, her şeyin yoluna girmesi birkaç gün alabilir. Gün içerisinde, sosyal ilişkilerimiz olumlu. Alışverişler veya keyif için yapılan harcamalar söz konusu olabilir. Gece saatlerinde ise, ilişkilerimizde daha dikkatli cümleler kurmaya bakalım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Milliyet Astroloji

Bugün kişisel olarak ihtiyacınız olan konulara daha fazla yönelmek isteyebilirsiniz. Bazı işlerinizde engelleri aşmak isteyebilirsiniz. Yeni oluşumlar içinde olacağınız bu zamanlarda beklentileriniz artabilir. Hassas olduğunuz konularda yeni fikirler geliştirebilirsiniz. İlişkilerinizdeki iletişim önem kazanabilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Vatan Gazetesi

Duygusal streslere fazla dayanamayacağınız bir gün. İnsanların fikirleri, aldığınız onay ya da alamadığınız takdir gibi şeyler sizin verimliliğinizi etkileyecek. Bu dış sesleri kısın. Yüreğinizden geçenin doğru olduğuna inanın.

Sözcü Gazetesi

Hayatınızın gidişatıyla ilgili bir takım kararlar verip yaşamınızla ilgili kontrolü ele geçireceksiniz. Bu hafta her zamankinden biraz daha müsrif olabilir, önünüze çıkan bazı koşulları gözden kaçırabilirsiniz. Aşırı eleştirel tavırlarınız yüzünden sevdiklerinizden tepki alacaksınız.

Hürriyet Aile Burçlar

Bazı kişiler bazı konuları anlatırken abartılı ifadeler kullanıyor olabilirler. Bu yoğunluk ya da aşırılık kullanıcıları için problem yaratmazken, sizin ve sizin tarzınız dinleyiciler için dayanılmaz olabilir.

Günün Atmosferi:Arkadaşlar böyle gelmiş ama böyle gitmez! Bir yılgınlık, bir bıkkınlık, bir sıkkınlık mı var üzerinizde? O zaman silkelenme zamanı! Bugün Terazi burcunda meydana gelecek Yeni Ay başta estetik, sanatsal ve romantik başlıklar olmak üzere, her tür ilişki, iş birliği veya ikili etkileşimlerde uyumu yakalamamız ve ilişkilerimizi yenilememiz için fırsat tanıyacaktır. Önümüzdeki on günü iyi değerlendirelim derim Niobe’ce. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da mutlaka okumalısınız. Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel - Hürriyet Aile 13 Ekim 2015 Burç Yorumları

 

Elle Dergisi Astroloji

Kardeşlerle yapılan işler ve paylaşılan sorumluluklar bugün daha fazla gündeminizde olabilir. İletişiminizde kısa ve net ifadeler tercih edebilirsiniz. Yollarla ilgili sıkıntılar, gecikme ve aksaklıklar olabilir ancak çaresini bulmakta zorlanmayacaksınız.

Mynet Astroloji

Sevgili Teraziler saat 00:38 itibariyle  Ay-Akrep burcunda geçişine başlıyor. Hayata olumlu veya olumsuz şekilde vereceğiniz her yanıt değer taşır. Kimi anlarda geçmişi şöyle bir süzgeçten geçirebilir, kayıp-kazanç anlamında değerlendirmelerde bulunabilir diğer  yandan şu anki  mevcut durumunuzu iyileştirme anlamında neler yapabileceğinizi düşünebilirsiniz.

Saat 10:13 Ay-Venüs görünümü, her sorunun altından kalkmak, ilişkinizi uyumlu bir şekilde sürdürmek, eğer hayatınızda kimse yok, aşkla büyümek arzunuzu öne çıkarıyor. Siz aşkı, tenlerin ve ruhların birleşimi olarak görmektesiniz. Artık yorgunsunuz. Gerçekten başını omzuna koyduğunuzda sizi yormayacak bir sevdanın peşindesiniz.

Saat 15:24 Ay-Neptün olumlu görünümü, sağlık, iş veya maddi sıkıntılarınızı endişeden uzak bir şekilde ele almamızda yardımcı olacaktır.  Böylece nerelerde yanlış yaptık, neleri düzeltmemiz gerekiyor sakince bir bakarız.

 

Gün boyu bir yıldız gibi parlamanız, huzur içinde paylaşımlarda bulunmanız dileğimle,

HABERTÜRK Gazetesi

Bilinçaltınızda birikmiş konuları çözüme ulaştırmadan rahat etmeyeceksiniz. Sahip olduğunuz her şey size daha cazip görünebilir. Azla yetinmesini bilecek ve fazlasını istemeyeceksiniz.

58

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Eylül hangi burç olur?
24 Eylül hangi burç olur?
25 Eylül hangi burç olur?
26 Eylül hangi burç olur?
27 Eylül hangi burç olur?
28 Eylül hangi burç olur?
29 Eylül hangi burç olur?
30 Eylül hangi burç olur?
1 Ekim hangi burç olur?
2 Ekim hangi burç olur?
3 Ekim hangi burç olur?
4 Ekim hangi burç olur?
5 Ekim hangi burç olur?
6 Ekim hangi burç olur?
7 Ekim hangi burç olur?
8 Ekim hangi burç olur?
9 Ekim hangi burç olur?
10 Ekim hangi burç olur?
11 Ekim hangi burç olur?
12 Ekim hangi burç olur?
13 Ekim hangi burç olur?
14 Ekim hangi burç olur?
15 Ekim hangi burç olur?
16 Ekim hangi burç olur?
17 Ekim hangi burç olur?
18 Ekim hangi burç olur?
19 Ekim hangi burç olur?
20 Ekim hangi burç olur?
21 Ekim hangi burç olur?
22 Ekim hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2015 MAN | Terazi Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.9368 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme