Terazi Burcu

.Gen.tr

Terazi Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Vatan Gazetesi

Ani sözlü çıkışlarınız ile zarara uğrayabileceğiniz günlerdesiniz. Aceleci kararlar, düşünmeden verilmiş cevaplar ve tepkiler sizi sonradan zor durumda bırakabilir. Koşturmacalardan da sakarlıklar ve sevimsiz durumlar doğabilir

Takvim Gazetesi

BAZI maliyeti yüksek ürünleri satın alacaksınız. Ancak gözünüze kestirmeden önce para biriktirirseniz mali sıkıntınızı da hafifletmiş olursunuz.

Mynet Astroloji

Sevgili Teraziler  Saat 06:41 itibariyle, İkizler burcunda oluşacak  sondördün etkisi altında, benim size tavsiyem,  nasıl görünürse görünsünler, insanları dikkatle incelemenizdir. Size oldukça sevimli gelebilir hatta bulunmaz biri gibi gözükebilirler. Söyledikleri sözler anlamlıdır. Fakat bir müddet sonra yanıldığınızı görebilirsiniz.  O nedenle,  ilk tanışmalar açısından temkinli ve dikkatli olmanız gayet faydalıdır. Benim tavsiyem, yolculuk, yeni yerleşim, eğitim hayatınızla ilgili konularda kontrollü davranmalı, karşınızdaki kişinin özelliklerini iyice incelemeli, tam olarak emin olmadığınız durumlarda karar vermemelisiniz.

Saat 19:29 Ay-Satürn karşıtlığı, çevremizde bulunan kişiler, yakınlarımız, dış dünya ile olan her türlü girişim, kısa-uzun seyirli geziler, eğitim, iş gibi konularda karşımıza çıkabilecek zorlukları işaret ediyor. Bizi anlamakta, biz de birilerini anlamakta zorlanabiliriz. Mecburen sorumluluk yüklenebiliriz. Bütün bunlar doğaldır. Sabırlı olmamız gerekiyor.

Saat 20:34 Ay-Mars karşıtlığı, her türlü görüşme, yolculuk, aktivite, iş, ticaret, eğitim hayatınızla ilgili konularda sizi aktif kılıyor.

Saat 21:06 Ay-Neptün zorlu görünümü, kafamızı yine karıştırabilir. Yeni bir iş arayışında gerçekçi olmamızda yarar var. Bazı kişiler, birilerine yardımcı olmamızı isteyebilir. Ancak yardımcı olacağımız insanlar hakikaten doğru kişiler mi buna bir bakalım. Birileri bizi yanlış yönlendirebilir. Enine boyuna inceleyelim.

İşlerinizde başarı, özel hayatınızda huzur dolu bir gün geçirmeniz dileğimle,

HABERTÜRK Gazetesi

Düşüncelerinizdeki gitgeller sizi fazlasıyla yoruyor. İşlerinizi tamamlamak, kafanızdakini bitirmek isteseniz de, enerjiniz ve isteğiniz bugün yetmeyebilir. Çevrenize karşı anlayışlı olun.

Radikal Gazetesi

Gün içinde parasal konularla ilgili geçici problemlerle karşılaşabilirsiniz. İlişkide olduğunuz insanlara sevginizi ve ilginizi daha fazla göstermeniz gereken bugün, sezgilerinizin sizi en iyi şekilde yönlendirebileceği bir zaman dilimindesiniz.

Milliyet Astroloji

Bugün geleceğinizle ilgili konularda kararlar alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirmek keyifli olabilir. Yeni konulara ilgi duyabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde daha gerçekçi olmanız gereken bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz konularda başarılı olmak için mücadele verebilirsiniz. Yanlış anlaşılmalar gündeme gelebilir.

Hürriyet Aile Burçlar

Düşüncelerinizin ve kişisel alanlarınızın kısıtlandığını hissedebilirsiniz. Sakin olun ve gerilmeyin. Bir takım işleri kontrolünüz altına almak ve kendi başınıza yönetmek istiyorsunuz. Ancak buna hiç gerek yok. Arkanıza yaslanın ve dinlenmeye çalışın Sevgili Terazi’ler.

Günün Atmosferi:Genel anlamda hatalara açık, yanıltıcı bir süreçteyiz Bugünlerde tüm algılarımız açık olmalı. Zira hemen aldanabilir ve büyük hatalar yapabiliriz. Özellikle profesyonel kişilerin bu yöndeki çabalarını göz ardı etmemeliyiz. Diğer taraftan da Mars – Neptün ikilisinin yarattığı kurgularımız, kafamızda biriken soru işaretlerimiz ve gerçeğe dayalı olmayan olasılıklarımız bazı şeyleri yanlış değerlendirmemize sebebiyet verebilir. Akışı bozmamalı ve planlara sadık kalmalıyız. Öğle sonrası bilgi akışı açısından hem yoğun hem verimli bir zaman dilimi. İletişim kanallarının tamamını etkili şekilde kullanabiliriz. Akşam saatlerinde ise, dün detaylıca yazdığımız (bugün tekrar etmiyorum, isterseniz internet sayfalarımızdan okuyabilirsiniz) gergin enerjiler maalesef etkili olacak. Sosyal ilişkileri zora sokacak tartışmalardan uzak durmaya çalışalım. Öncelikle yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumayı unutmayın lütfen... Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel.26-08-2016- Hürriyet Aile.


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Eylül hangi burç olur?
24 Eylül hangi burç olur?
25 Eylül hangi burç olur?
26 Eylül hangi burç olur?
27 Eylül hangi burç olur?
28 Eylül hangi burç olur?
29 Eylül hangi burç olur?
30 Eylül hangi burç olur?
1 Ekim hangi burç olur?
2 Ekim hangi burç olur?
3 Ekim hangi burç olur?
4 Ekim hangi burç olur?
5 Ekim hangi burç olur?
6 Ekim hangi burç olur?
7 Ekim hangi burç olur?
8 Ekim hangi burç olur?
9 Ekim hangi burç olur?
10 Ekim hangi burç olur?
11 Ekim hangi burç olur?
12 Ekim hangi burç olur?
13 Ekim hangi burç olur?
14 Ekim hangi burç olur?
15 Ekim hangi burç olur?
16 Ekim hangi burç olur?
17 Ekim hangi burç olur?
18 Ekim hangi burç olur?
19 Ekim hangi burç olur?
20 Ekim hangi burç olur?
21 Ekim hangi burç olur?
22 Ekim hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Terazi Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0028 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme