Terazi Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji Danışmanı iremSU Günlük Terazi Burcu Falı

Sevgili Teraziler Çarşamba gününe,  saat 07:39 Ay-Neptün olumlu görünümüyle merhaba diyeceğiz. Sıhhatiniz, işiniz  veya maddi sıkıntılarınızı endişeden uzak bir şekilde ele almamızda yardımcı olacaktır.  Böylece nerelerde yanlış yaptık, neleri düzeltmemiz gerekiyor sakince bir bakarız. Umutsuzca düşünmeyiz ve panik olmayız.

Saat 14:15 Merkür-Mars karşıtlık etkisi, bir mesele üzerinde eşiniz, iş ortağınız veya bazı kişilerle hararetli bir şekilde yapılan konuşmaların, tartışmaların işaretçisi olabilir. Biraz sabırlı olunsa bu konu çözüme kavuşacaktır. Aceleci olmayınız, beklemede kalınız.

Saat 16:08 Ay-Venüs olumlu görünümü, maddi açıdan güçlenme arzumuzu işaret ediyor. Çalışma hayatımıza daha fazla önem vermemiz ve bir de sağlığımıza özen göstermemiz iyi olacaktır. Kafanızın içindeki kuşkular bazen sizi yoruyor olmalı. Lütfen olumlamalarda bulununuz. Her şey olması gerektiği şekilde hayrıma gelişecek demek size iyi gelecektir.

Saat 18:47 Ay-Jüpiter görünümü, inandığımız doğrulardan vazgeçmeyeceğiz. Evet bazı meseleleri kafamıza takabiliriz. Bunun sebebi, haklı olduğumuzu ispat etme arzumuzdur.

Saat 19:46 Ay-Pluto arasındaki olumlu görünüm, ne olursa olsun kazançlı çıkma arzunuz yoğunlaşır. Geleceğimizi garanti altına alma ihtiyacınız her zamankinden çok daha yükselir.

Arzuladığımız şekilde huzurlu ve başarılı  bir gün geçirmeniz dileğimle,

Hürriyet Gazetesi Astroloji Günlük Terazi Burcu Falı

Hayatınızda belli konular sonuçlanabilir veya sonlanabilir.

Eşinizi, iş birliği içinde olduğunuz kişileri veya ortaklarınızı ilgilendiren ilişkiler özellikle zorlanabilir. Ani kararlardan kaçınmakta fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Herkes (belki de biz) taleplerinin bir an önce yerine getirilmesi konusunda acele hareket ediyor ve tahammülsüz davranıyor olabilir. Ya da meydana gelen olaylar acil müdahale gerektiriyordur. Bir taraftan yapılması gerekenleri yapmak gerekirken bir taraftan da yapılması istenen şeylerin görmezden gelinmesi bir çözüm gibi görünse de, kimse karşısındakine anlayış gösterecek havada olmadığı için sakin ve sabırlı olmaya çabalamaktan başka yapacak çok fazla şey olmayabilir.

Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…Niobe Aslı Temel

Milliyet Gazetesi Astroloji Günlük Terazi Burcu Falı

Bugün para konularında üzerinizde yoğun bir baskı hissedebilirsiniz. İş ve para konularında bazı alternatif planlar düşünmeniz daha doğru olacak. Yeteneklerinizi daha fazla gösterebileceğiniz projelere yoğunlaşın. Yalnız bu aralar iş ortamınız bir hayli gergin olabilir. Fikirlerinizi hemen paylaşmak yerine uygun zamanı beklemeniz de fayda var.

Vatan Gazetesi Astroloji Günlük Terazi Burcu Falı

Doğal becerilerinizi paraya dönüştürme, belki de sanatsal bir kabiliyetinizden kazanç elde etme şansı bulabilirsiniz bu günlerde. Size bu açıdan fikir verenlere dikkat edin. Ağzınızdan çıkana muhalefet edenlere kulak asmayın.

Türk.net Astroloji Günlük Terazi Burcu Falı

Huzurlu bir hayat istiyorsunuz. Basit, anlaşılır görülen bu isteği elde etmenin ne kadar güç olduğunu biliyorsunuz. Bu yüzden hayata sağlam kementler atıyorsunuz. Yani huzur bozucu bir gerginlikle huzuru arıyorsunuz. Hayatın matrak taraflarını kaçırıyorsunuz. Hayat biter kavga bitmez. Bir sakinleştirici alıp hayatı bir daha tanımlayın. Aldığınız bir kararı uygulamak üzeresiniz. Karar aşamasına birlikte geldiğiniz insanları çok iyi tanıyorsunuz.

Aşk Yaşamı: İnsanlara bu konuda pek güvenli yaklaşmıyorsunuz. Bu güne kadar hep biçimini, süresini kendinizin belirlediği ilişkiler yaşadınız. Aşk banko bir oyun değildir. Beraberlik sırasındaki şaşkınlıklar, bazı düş kırıklıkları hemen valiz toplamayı gerektirmeyebilir.

İş Yaşamı: Kronikleştiğini düşündüğünüz bir takım problemli ilişkileriniz var. Bu ilişkiler sizin için fazla bir anlam taşımıyor olmalı ki, düzeltmek için bir çaba içine girmiyorsunuz. İnceldiği yerden kopmasını bekliyorsunuz. Ama iş yaşamında insanlar belli ortak değerlerin, ortak bir hayat görüşünün etrafında toplanmıyorlar. Ortak bir çıkarın beraberliği bu. Emek paylaşımı dışında bir paylaşım çok gerekli olmayabilir.

Para Durumu: Paranın sizin için bir araç olduğundan eminsiniz. Ama bazı davranışlarınız oluyor ki, onun sizin için amaç olduğu izlenimi veriyorsunuz. Sizin için söylenen hesabını çok iyi bilir yakıştırması, size de pek övgü gibi gelmiyor.

Dikkat: Bir kalabalıkla paylaştığınız bir sıkıntının içindesiniz. Sıkıntı üzüntüye dönüşebilir.

Takvim Gazetesi Astroloji Günlük Terazi Burcu Falı

Arkadaşlık ilişkilerinize ve kendinizle alakalı konulara hakim olmalısınız. Hedeflerinizi biraz zorlamayı denemelisiniz. Başardığınızı göreceksiniz. Sevdikleriniz yanınızda.

Sabah Gazetesi Astroloji Günlük Terazi Burcu Falı

Bugün arkadaşlarınızla bir arada olacak ve onların desteği konusunda olumlu yansımalar alacaksınız.. Günlük yaşantınızda farklı kişilerle bir araya gelecek ve sizi eğlendirecek, konuşmalarıyla oyalayacak arkadaş grupları ile görüşeceksiniz. Katılacağınız arkadaş toplantılarında eski dostlarınızı görme şansı elde edeceksiniz.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

15 Nisan 2014 14 Nisan 2014 13 Nisan 2014 12 Nisan 2014

11 Nisan 2014 10 Nisan 2014 9 Nisan 2014 8 Nisan 2014

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Burçlar
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Eylül hangi burç olur?
24 Eylül hangi burç olur?
25 Eylül hangi burç olur?
26 Eylül hangi burç olur?
27 Eylül hangi burç olur?
28 Eylül hangi burç olur?
29 Eylül hangi burç olur?
30 Eylül hangi burç olur?
1 Ekim hangi burç olur?
2 Ekim hangi burç olur?
3 Ekim hangi burç olur?
4 Ekim hangi burç olur?
5 Ekim hangi burç olur?
6 Ekim hangi burç olur?
7 Ekim hangi burç olur?
8 Ekim hangi burç olur?
9 Ekim hangi burç olur?
10 Ekim hangi burç olur?
11 Ekim hangi burç olur?
12 Ekim hangi burç olur?
13 Ekim hangi burç olur?
14 Ekim hangi burç olur?
15 Ekim hangi burç olur?
16 Ekim hangi burç olur?
17 Ekim hangi burç olur?
18 Ekim hangi burç olur?
19 Ekim hangi burç olur?
20 Ekim hangi burç olur?
21 Ekim hangi burç olur?
22 Ekim hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2014 MAN | Terazi Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0156 |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme