Terazi Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji Danışmanı iremSU Günlük Terazi Burcu FalıSevgili Teraziler Cuma gününe, Ay-İkizler burcu seyri altında başlamaktasınız. Saat 02:02 Ay-Mars, görünümü günün ilk etkili enerjisi olup,  yüzeysel düşünmekten ziyade mantıklı ve dağılmadan hareket etmeniz gerektiğini gösteriyor. Aynı anda iki veya üç işle birden uğraşırken, dikkatli olmakta yarar var.

Saat 10:23 Venüs-Satürn görünümü, iş hayatımız, mali konular, çevresel ilişkilerimizin dikkatli biçimde gözden geçirilmesi yönünde önem taşıyor. İşimizin getirisi, iş ortamındaki paylaşım, işimize olan düşkünlüğümüz, kazanç ve çalışma şartlarının önemi bir hayli kıymetli. Bizi yoran, üzen, zorlayan, iyi niyetimizi kullanan insanlara karşı gözümüzü dört açalım. Günlük hayatta kimlerle görüşüyoruz, paylaşımda bulunuyoruz, hedeflerimiz, ideallerimiz bütün bunların gerçekçi şekilde ele alınmasında yarar var. Bazen öylesine hoşgörülü davranırız ki, suistimal ediliriz, farkına varmayız. Bol bol çalışırız veya insanlara değer veririz. Ancak daha fazlasını isterler. Buna da müsaade etmeyelim. Sağlığımıza özen gösterelim. Kilo sorunlarımız, psikolojik problemlerimiz, sırf birileri üzülmesin diye üstünü örttüğümüz sorunların bizi yorabileceğini unutmayalım.

Saat 11:24-31 Ocak saat 09:08 arasıda Ay-Boşluk etkisi altındayız. Ev, aile, güvenlik, iş ve parasal konular üzerinde acele etmeden, güvenliğimizi ön planda tutacak şekilde düşünmekte yarar var. Eğer işiniz iletişim, yolculuk, haberleşmeye dayalı ise, dikkat dağınıklı nedeniyle yanlışlıklar yapabiliriz. Onun için tedbirli olmamızda yarar var.

Saat 15:39 Mars-Pluto olumlu etkileşimi, tüm burçları farklı alanlarda kararlı olmaya, hedefinize uygun uzun vadeli düşünmenizde veyahut hedefler belirlemenizde yardımcı oluyor. Sizler için anlamı, öncelikle sağlık, ev, ilişki, çalışma yaşamı, geleceğinizi ilgilendiren hususlarda olacaktır. Öncelikle şu an oturduğunuz yerden memnun musunuz, ailenizle bir probleminiz var mı, bir yer almayı veya satmayı mı düşünüyorsunuz, sağlığınız yerinde mi, düzeltmeniz gereken en başlıca probleminiz veya şikayetiniz nedir? Çalışma hayatınızla alakalı bir probleminiz var mı? Neler düşünüyorsunuz. Bunları uzun vadeli olacak şekilde kafamızın içinde derlemek toparlamak gerekiyor.

Saat 15:47 Güneş-Merkür görünümü gerçekleşecek. Geri hareket dönemine rastladığı için, çiftler arasında yanlış anlaşılmalara neden olabilir. Dinlemeyi bilmek lazım. Bu süreçte baskılara pek gelemeyiz. Özgürce düşünmek ve özgürce yaşamak isteriz. Ancak şartlarımızı gözetmemizde fayda var. Yeni bir aşk ilişkisi yaşıyorsanız, bu süreçte lütfen karşınızdaki kişiyi inceleyiniz. Daha önce ayrılmışsanız, şimdi siz veya partneriniz tekrar dönmeyi düşünüyorsanız lütfen beklemede kalıp, geçmişte yaşananları bir daha düşününüz. Çocuklarınız varsa onlarla ilgili eğitim, iş veya başka meseleleri tekrar bir gözden geçiriniz.

Esenlik dolu bir gün diliyorum. Her şey umduğunuz yönde gelişsin. İşlerinizde kolaylıklar dileğimle,


Hürriyet Gazetesi Astroloji Günlük Terazi Burcu Falı

İşinizi, ailenizi, ticari veya fiziksel konuları ilgilendiren alanlarda olumlu adımlar atabileceğiniz veya fırsat ya da olanaklarla karşılaşabileceğiniz günlerdesiniz.

Ufak gibi görünen bir hareketin dahi, süreç içerisinde olumlu geri dönüşleri olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Fikir alışverişlerinin ve bilgi paylaşımlarının ya da arayışlarınınyoğun olabileceği bir gündeyiz. Ancak, Venüs ve Satürn arasındaki olumsuz açı, özellikle günün ilk yarısını ikili ilişkiler açısından zorlaştırabilir, şansızlıklar söz konusu olabilir, gergin diyaloglardan kaçınmak için sakinliğimizi korumamızda fayda var. Satürn etkisi, yüzümüze çarpan gerçeklerle daldığımız hayallerden uyanmamız anlamına gelebilir. Ancak, Mars ve Pluton arasındaki olumlu etkileşim sayesinde, öğle sonrası saatlerde işlerimizi halletmemiz, engelleri ortadan kaldırmamız daha kolay olabilir. Planlarımızı devreye sokabileceğimiz, girişimlerde bulunabileceğimiz güç ve cesarette olacağız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Türk.net Astroloji Günlük Terazi Burcu Falı

Kardeşleriniz ve yakın arkadaşlarınızla olan iletişiminizin yoğunlaşacağı ve özellikle eğitimle ilgili seyahatlerinizin söz konusu olabileceği bir devredesiniz. Merkür, iletişimle ilgili problemler yaratabileceğinden anlaşmalarınızda ve yolculuklarınızda ertelemelerle karşılaşabilirsiniz. Kendinize güveninizin ve iyimserliğinizin yüksek olması gereken bir gün. Ay ınolumlu açısı girişimde bulunmak istediğiniz konularda harekete geçebileceğinizi belirtiyor.

Aşk Yaşamı: Aile içi ihtilaflardan rahatsız olup, bunları tek başınıza çözümlemek

isteyebilirsiniz. Özel yaşantınızın bu durumdan olumsuz etkilenmemesi için sorunlarınızı paylaşmalısınız.

İş Yaşamı: Bugün çeşitli etkiler üzerinizde huzursuzluk yaratabilir. İşte yolunda gitmediğini düşündüğünüz konular yüzünden kuruntu yapabilirsiniz. Güvendiğiniz iş arkadaşlarınızla birlikte hareket etmeniz doğru olacaktır.

Para Durumu: Bugün maddi konumunuzu etkileyecek önemli bir iş konusunda sorumluluk almanız gerekebilir. Bu durum çok olumlu gözükse de sizi umduğunuzdan fazla baskı altında bırakması mümkün. Öğle saatleri yeni fırsatlar getirse bile bugün önlemi elden bırakmamalısınız.

Dikkat: Önlemci olmakta fayda var çünkü kolay kolay kontrol edemeyeceğiniz etkiler sizi fazlasıyla yorabilir. Negatif düşüncelerin esiri olmamaya bakmalısınız.

Sabah Gazetesi Astroloji Günlük Terazi Burcu Falı

Ay'ın olumlu etkisini fiziksel anlamda hissediyorsunuz. Bugün, ikili ilişkilerinizde duygusal davranmaktan kaçınmalısınız.. Yaşamınızı renklendirmek adına yapacağınız çalışmalar ön plana çıkıyor. Yakın dostlarınızla birlikte bir araya gelecek ve bir takım sürümce de olan işlerinizi gözden geçirecek ve bazı sonuçlara daha fazla yaklaşacaksınız.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

29 Ocak 2015 28 Ocak 2015 27 Ocak 2015 26 Ocak 2015

25 Ocak 2015 24 Ocak 2015 23 Ocak 2015 22 Ocak 2015

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Burçlar
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Eylül hangi burç olur?
24 Eylül hangi burç olur?
25 Eylül hangi burç olur?
26 Eylül hangi burç olur?
27 Eylül hangi burç olur?
28 Eylül hangi burç olur?
29 Eylül hangi burç olur?
30 Eylül hangi burç olur?
1 Ekim hangi burç olur?
2 Ekim hangi burç olur?
3 Ekim hangi burç olur?
4 Ekim hangi burç olur?
5 Ekim hangi burç olur?
6 Ekim hangi burç olur?
7 Ekim hangi burç olur?
8 Ekim hangi burç olur?
9 Ekim hangi burç olur?
10 Ekim hangi burç olur?
11 Ekim hangi burç olur?
12 Ekim hangi burç olur?
13 Ekim hangi burç olur?
14 Ekim hangi burç olur?
15 Ekim hangi burç olur?
16 Ekim hangi burç olur?
17 Ekim hangi burç olur?
18 Ekim hangi burç olur?
19 Ekim hangi burç olur?
20 Ekim hangi burç olur?
21 Ekim hangi burç olur?
22 Ekim hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2015 MAN | Terazi Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000 |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme