Terazi Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji Danışmanı iremSU Günlük Terazi Burcu Falı

Sevgili Teraziler Cuma günümüz, saat 00:57 itibariyle Akrep burcunda oluşacak Parçalı Güneş Tutulmasının güçlü tesirleri altında başlayacak. Bu tutulmanın etkilerini, tüm görünümleriyle beraber ele alırsak, anlamını daha iyi kavramış oluruz.

Saat 00:11 Ay-Venüs kavuşumu bu Tutulmada, kazanımları konusunda hırslı olan kişi, gerekirse bir ortakla birleşerek maddi anlamda kendini güçlendirmek isteyebilir. Bu görünüm, ticari anlamda yapılacak görünümlerin de işaretçisidir. Böyle bir etki altındayken insan, parayı kolayca harcar ancak sonra da pişmanlık duyabilir.

Saat 00:57 Akrep burcunda oluşacak Parçalı Güneş Tutulması, mali konularda birebir etkilidir. Yanlış ortaklıklar ve yanlış ilişkilerin bitişinin ve yeni kapıların açılacağı sürecin başlangıcının işaretçisidir. Kazanç anlamındaki girişimler ve kararlar, 9 Kasım sonrası olumludur.  11 Kasım tarihinde aileniz, eviniz ve geleceğinizle ilgili güçleniyorsunuz. Kendinize yeni bir dünya kurabilirsiniz.

Saat 09:28 Ay-Neptün olumlu görünümü, bu tutulmanın parayla alakalı meseleler üzerinde derinlikli düşünmemize yardımcı olurken, diğer taraftan kafamızın içinde hayalini kurduğumuz şekilde yaşamadığımızı hissetmemize neden oluyor. Evet bir gelirimiz var veyahut en azından bir işimiz var. Ancak çok daha iyi durumda olmamız gerekiyor. Tabii ki işin güvenliği, sağlık durumumuz, şu anki mevcut işimiz ileriye dönük düşündüğümüzde çok da rahat değiliz. Oturmayan şartlar veya piyasanın durumu bizi ister istemez kaygılandırıyor. Bu tutulma,  finansal, iş hayatımızla ilgili konuların ve de ilişkimizle alakalı özel durumların, sağlığımızın gözden geçirilmesinde önem arzediyor.

Saat 21:15 Ay-Pluto olumlu görünümü, bu tutulmada ailemiz, sevdiğimiz ve güvendiğimiz insanların varlığına duyduğumuz ihtiyacı gösteriyor. Fazla didikliyoruz bir çok meseleyi. Öyle ki, bu didikleme çoğu zaman kendi kendimizi engellememize neden olabilir. Oysaki bu tutulma sayesinde güçleniyoruz, destek görüyoruz.

Bu tutulmanın önümüzde hayırlı kapılar açılmasında ve güçlenmemizde vesile olması dileğimle,


Hürriyet Gazetesi Astroloji Günlük Terazi Burcu Falı

Bazı kişilerin size istediğiniz yanıtları vermemesi veya geri dönüşleri yapmaması nedeniyle sinirleniyor olabilirsiniz.

İsteklerinizi elde etmenin daha başka yolları da var. Sakin kalmaya çalışıp bu yolları denemeniz gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Sizin için çok önem taşıyan belli bir fikire, pozisyona, plana veya programa bağlı kalma isteğiniz (aslında işiniz, aşk hayatınız veya aile ilişkileriniz v.b açısından iyi olmayacağına dair işaretler olsa bile)çok normal. Ancak, yine de bazı öneri veya tavsiyelere de kulak vermeniz istediğiniz alanlarda ya da konularda daha hızlı ilerlemenize yardım edebilir. Önerilere kulak verin. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…Niobe Aslı Temel

Milliyet Gazetesi Astroloji Günlük Terazi Burcu Falı

İş ve para konularında hareketlilik gözüküyor. Parasal birikimleriniz açısından yenileyici enerjiler içine gireceksiniz. Planlarınızı hayata geçirmek için yoğun bir tempo içine girebilirsiniz. Bugün başkalarından destek konularında yeni gelişmeler var. Alım satıma yönelik girişimlerinizden kazançlarınız olabilir. İşleri sıkı tutun.

Türk.net Astroloji Günlük Terazi Burcu Falı

Olumlu düşünmeniz ve duygularınızı doğru yönlendirmeniz gereken bir gündesiniz. Aceleci ve öfkeli bir yapı sergileyebilir, tavırlarınızla yakınlarınızı sıkabilirsiniz. Daha sakin ve esnek davranarak ilişkilerinizdeki dengeyi korumalısınız. Duygularınızı kontrol etmekte zorlanacağınız bugün, planlarınızda değişiklik yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Aşk Yaşamı: Dikkatinizi ilişkinize yöneltmek zorunda kalabilirsiniz. Aşk ilişkinizde anlaşmazlıklar yaşayabileceğiniz bir gün. Ani tepkiler göstermekten kaçınmalısınız.

İş Yaşamı: İş hayatınızdaki olumlu gelişmeler, maddi konularda da etkisini gösterebilir. İşinizde oldukça kontrollü hareket etmeniz mümkün. İşlerinizi tek başınıza çözmeye çalışmak organize çalışmalarınızda problemler yaratabilir.

Para Durumu: Hisseli paralarla ilgili hareketlenmeler var. Uzaklardan ve yabancı ülkelerden beklediğiniz bazı haberler alabilirsiniz.

Dikkat: Hesaba katmadığınız dışsal koşullar, amaçlarınıza ulaşmanızda pürüzler çıkarabilir.

Takvim Gazetesi Astroloji Günlük Terazi Burcu Falı

Sabah Gazetesi Astroloji Günlük Terazi Burcu Falı

Sosyal ve çevresel ilişkilerinizde istediğiniz denklemi kurabileceğiniz bir gün. Yardım sever duygularınız atakta. Bugün, karşılıklı ilişkilerinizde, partnerinizinetkisinde altındakalacak ve sosyal yaşantınızda gereken desteği göreceksiniz. Entelektüel davranışlarınız sayesinde, istediğiniz kişilerin dikkatini çekme konusunda zorlanmayacaksınız.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

23 Ekim 2014 22 Ekim 2014 21 Ekim 2014 20 Ekim 2014

19 Ekim 2014 18 Ekim 2014 17 Ekim 2014 16 Ekim 2014

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Burçlar
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Eylül hangi burç olur?
24 Eylül hangi burç olur?
25 Eylül hangi burç olur?
26 Eylül hangi burç olur?
27 Eylül hangi burç olur?
28 Eylül hangi burç olur?
29 Eylül hangi burç olur?
30 Eylül hangi burç olur?
1 Ekim hangi burç olur?
2 Ekim hangi burç olur?
3 Ekim hangi burç olur?
4 Ekim hangi burç olur?
5 Ekim hangi burç olur?
6 Ekim hangi burç olur?
7 Ekim hangi burç olur?
8 Ekim hangi burç olur?
9 Ekim hangi burç olur?
10 Ekim hangi burç olur?
11 Ekim hangi burç olur?
12 Ekim hangi burç olur?
13 Ekim hangi burç olur?
14 Ekim hangi burç olur?
15 Ekim hangi burç olur?
16 Ekim hangi burç olur?
17 Ekim hangi burç olur?
18 Ekim hangi burç olur?
19 Ekim hangi burç olur?
20 Ekim hangi burç olur?
21 Ekim hangi burç olur?
22 Ekim hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2014 MAN | Terazi Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000 |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme