Terazi Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji Danışmanı iremSU Günlük Terazi Burcu Falı

Sevgili Teraziler  saat 10:08  itibariyle burcunuzda gerilemekte olan Mars, Uranüs ile karşı karşıya gelecek.  Bu durum özellikle ilişkinizle alakalı mevzularda fazlasıyla önemlidir. Kişisel olarak özgürlük ve değişimden yana düşünen ve kendine has görüşleriyle beraberlikte ne yapacağı bilmez tarzda hareket eden partnerinizi dengelemek zorunda kalabilirsiniz. Ancak bu dengeleme esnasında karşı tarafın da buna gönüllü davranması ve asi tavırlar sergilememesi gerekir. Zaten üzerinizde baskın olan hayatla mücadele ederken bir yandan da tepkisel davranan kimi zaman aşırı gergin reaksiyonlarda bulunan bir kişiyle anlaşmak zor olabilir. Eğer temeliniz güçlü değilse, bu her iki tarafın da ilişkiyi koparıp atması ani bir kararla birbirinden uzaklaşması anlamındadır. Oysaki yapılması gereken yatıştırıcı, uzlaştırıcı olmaya çalışmak ve birbirinizi güzellikler uyum adına teşvik etmektir. Zaten ilişki böyle olursa faydalı bir ortaklığa dönüşebilir, huzur bulunabilir.

23 Nisan saat 12:16-7 Mayıs saat 17:57 tarihleri arasında Boğa burcunda ilerleyecek Merkür süresince, bazı durumları aydınlığa kavuşturmak, alacaklarınız, borçlarınızla alakalı konulardaki krizleri çözmek isteyeceğiz. Kişi risk altına girmeyecek şekilde iş veya özel ortaklıklarını gözden geçirilmelidir. Karşı tarafın ne dediği, nasıl düşündüğü, güvenilir biri olup olmadığına iyi bakmak lazım. Özellikle 3 Mayıs ve civarı günlerde parasal alışverişlere, banka-kredi-iş ortaklığı gibi meselelerde aklımız başımızda olmalıdır. Hesabı bilmek gerekiyor.

Saat 16:38 Mars-Pluto görünümü, biraz önce sözünü ettiğimiz arzularınızı elde etme anlamında önünüze çıkan engellerin işaretidir. Bu engeller sizi bir hayli gerginleştirebilir. Psikolojik anlamda kendinizi kısıtlanmış, özgürlüğü elinden alınmış, başkalarına uymak zorunda kalan bir kişi olarak görürsünüz. Bir yandan değişim isteği, diğer taraftan dur diyen kişiler, mazeretler, sorumluluklar arasında kalmak kolay değildir. Bunları savuşturmak için tepkisel davranabilir, inatla isteklerinizi savunabilirsiniz. Benim tavsiyem, birileriyle çatışmamanız, kendinize yüklenmemeniz, dengenizi kaybetmemek için elden geldiğince soğukkanlı düşünmenizdir.

Saat 19:11-24 Nisan saat 09:55 tarihleri arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyorum. Kalben sevgilerimle,

Milliyet Gazetesi Astroloji Günlük Terazi Burcu Falı

Bugün de konuşmalarınız ve olumlu tutumunuzla insanları kendinize çekmeye devam ediyorsunuz. Ancak harcamalarınız konusunda daha dikkatlisiniz. Güzel sohbetler ve eğlence fırsatları yakalayabilirsiniz. Yine de aklınız uzun vadede güvence sağlayacak yatırımlarınızda olabilir. Şansınıza güvenin. Kararlı olursanız kazançlarınız artabilir.

Vatan Gazetesi Astroloji Günlük Terazi Burcu Falı

“Haklıyım” diyerek hakkınızı aramak doğru yöntem değil bugün. Sabırla, diğerlerine de anlayış göstererek anlatın derdinizi. Konu her ne olursa olsun hevesli ve kararlı olduğunuzu, kendinize güvendiğinizi görsünler yeter.

Türk.net Astroloji Günlük Terazi Burcu Falı

Genel olarak olumlu etkiler altında olacağınız bir gündesiniz. İlgi alanlarınız gelişiyor ve birden fazla konuya ilgi duyabilirsiniz. Yeteneklerinizi olumlu olarak kullanabileceğiniz bir gündesiniz ve kendinizi iyimser hissedeceksiniz. Özel zevklerinizle ilgilenmeye vakit bulabileceksiniz. Ayrıca kültürel anlamda kendinizi geliştirebilir yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir ve hoş sürprizler yaşayabilirsiniz. Girişimde bulunmak için iyi bir gündesiniz ve zihniniz iyi çalışıyor. Yaşamınızda küçük değişiklikler yapmak için elinize çeşitli fırsatlar geçecektir.

Aşk yaşamı: Duygusal anlamda çok hoş gelişmeler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Sevdiğiniz kişiyle birlikte değişik ortamlara girebilir ve güzel vakit geçirebileceksiniz. Kendinizi sevgiye çok yakın hissedeceksiniz. İçinizden geldiği gibi davranmak arzusundasınız. Sezgilerinizin oldukça güçlü olacağı bir gündesiniz. Küçük bazı sürprizler yaşayabilirsiniz. Duygularınızdaki yoğunluğun sizi ilginç tecrübelere götürebileceği bir gündesiniz. Duygusal açıdan yeni girişimlerde bulunmak için uygun bir gündesiniz.

İş yaşamı: Enerjinizi olumlu olarak disipline edebileceğiniz bir gündesiniz. Küçük bazı zorluklarla karşılaşıp bunları yeneceksiniz. Üzerinize aldığınız bir işi bugün sonuçlandırabilirsiniz. Yeni iletişimler kurma anlamında ani kararlar verebilirsiniz. İş çevrenizde bazı değişimler olabilir yada siz bazı değişim kararları alabilirsiniz. Zihinsel olarak son derece aktfi olmanız işlerinizi daha kolay yürütmenizi sağlayacaktır. Yeni kararlar almak ve girişimlerde bulunmak için uygun bir gündesiniz.

Para durumu: Maddi konularda yeni yatırımlara girebileceğiniz bir gündesiniz ancak risk alma eğilimizi frenlemelisiniz. Alışveriş yapmaya eğiliminiz artıyor.

Dikkat: Görüşlerinizle dikkat çekebilirsiniz ve yarım kalmış işlerinizi bugün bitirebilirsiniz. Karşınıza çıkacak fırsatları olumlu olarak değerlendirmelisiniz.

Takvim Gazetesi Astroloji Günlük Terazi Burcu Falı

İLİŞKİLERDE temkinli davranıyor

ancak duygu derinliğinizi ortaya

çıkarmadığınız için sizi yanlış

tanımalarına neden oluyorsunuz.

Sabah Gazetesi Astroloji Günlük Terazi Burcu Falı

Çevrenizdeki olayların size sağlayacağı olanakları farkındasınız. Bugün, girişimci yönlerinizi özgürce kullanmak isteyecek ve kendinizi ifade ederken, yakın çevrenizin olumlu yönlerinden faydalanacaksınız. Aktif düşünmeniz sayesinde başarılı oluyorsunuz. Kendinize yakın kişilerle fikir birliği içinde olacaksınız.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

22 Nisan 2014 21 Nisan 2014 20 Nisan 2014 19 Nisan 2014

18 Nisan 2014 17 Nisan 2014 16 Nisan 2014 15 Nisan 2014

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Burçlar
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Eylül hangi burç olur?
24 Eylül hangi burç olur?
25 Eylül hangi burç olur?
26 Eylül hangi burç olur?
27 Eylül hangi burç olur?
28 Eylül hangi burç olur?
29 Eylül hangi burç olur?
30 Eylül hangi burç olur?
1 Ekim hangi burç olur?
2 Ekim hangi burç olur?
3 Ekim hangi burç olur?
4 Ekim hangi burç olur?
5 Ekim hangi burç olur?
6 Ekim hangi burç olur?
7 Ekim hangi burç olur?
8 Ekim hangi burç olur?
9 Ekim hangi burç olur?
10 Ekim hangi burç olur?
11 Ekim hangi burç olur?
12 Ekim hangi burç olur?
13 Ekim hangi burç olur?
14 Ekim hangi burç olur?
15 Ekim hangi burç olur?
16 Ekim hangi burç olur?
17 Ekim hangi burç olur?
18 Ekim hangi burç olur?
19 Ekim hangi burç olur?
20 Ekim hangi burç olur?
21 Ekim hangi burç olur?
22 Ekim hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2014 MAN | Terazi Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000 |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme