Terazi Burcu

.Gen.tr

Terazi Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Takvim Gazetesi

Yakınları arasında mahkeme ile sıkıntısı olanlar, keyifsiz haberler alabilir. Farklı konularda biraz iyi haberler alıp gün içerisinde dik durun.

Vatan Gazetesi

Bugün aile büyükleriyle aranızda bazı anlaşmazlıklar yaşanması söz konusu olabilir. Ortamı daha da gerecek nitelikte karşılıklar verip inatlaşmayın. Eğer sevgi bağınız olan insanları kırmak istemiyorsanız susmak iyi gelebilir.

Elle Dergisi Astroloji

Aşk ve sevdikleriniz bugün yaşamınızda daha çok rol oynayabilir. Onlarla daha çok ilgilenebilir, zamanınızı onlar için harcayabilirsiniz. Birlikte resim, müze veya sergilere gitmek, sinema, tiyatro ve müzikle ilgilenmek için güzel bir gün olabilir.

Milliyet Astroloji

Bugün ev ve ailenizi ilgilendiren bazı durumlar ve hassasiyetler olabilir. Ancak bir yandan da kendinizi yıpratmamaya bakmalısınız.

Radikal Gazetesi

Gün boyunca sizin için önem teşkil edebilecek görüşmelerde yer alabilir, ikili ilişkiler ve özel hayatınızda sürpriz tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Haberleşme, görüşmeler ve yakın çevre ilişkilerinde fırsatlar elde edebileceğiniz bugün, akşam saatlerinde iletişim alanında geçmiş düşüncelere yer vermemeye ve bugüne odaklanarak sevdiklerinizle iletişim kurmaya yönelmeniz faydalı olacaktır.

Hürriyet Aile Burçlar

Bu birkaç gün rahat olmalı, esnek davranmalı ve sevdiğiniz şeylerle ilgilenmelisiniz. Yaratıcılığınızın yüksek olmasından faydalanarak ilgilendiğiniz konularda farklılık yaratabilir ve başarılı olabilirsiniz. Bazı sorunları ortadan kaldırmak için para harcamanız gerekebilir. Bütçe planlaması yapabilirsiniz. Fevri tepki ve hareketlerden kaçının.

Günün Atmosferi:Bugünlerde geçmişe dair konular akılları kurcalayabilir. Önümüzdeki 5 günlük süreçte daha ihtiyatlı ve esnek olmak gerekebilir. Bazı rekabetçi kişilerle mücadele etmek ama buna karşı öfkeyi de kontrol etmek, öfkeli kişilerden uzak durarak ani tepkiler vermemek gerek. Bugünlerde ufak kazalara karşı da dikkatli olmalıyız. Elektronik ve elektrikli eşyalar, iletişim ve seyahat gibi konularda bazı sorunlar yaşanabilir. Fakat diğer taraftan da akşam saatlerinden itibaren sevgi ve aşk ile ilgili ilişkilerde olumlu bir beş gün başlıyor. Aranılan aşk ile karşılaşılabilir, sevgi ilişkileri tazelenebilir veya kendinizde bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Sanat ve güzellik konularında güzel değişikliklere açık bir dönem... Aşk hayatı beklentileri karşılayacak. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumayı unutmayın lütfen... Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel - Hürriyet Aile 7 Şubat 2016 Burç Yorumları

Mynet Astroloji

Sevgili Teraziler  saat 00:03 itibariyle Venüs-Uranüs arasında gerçekleşecek zorlu görünümün dikkatli bir şekilde ele alınması gerekiyor. Çünkü bu etki altında yuvanız alanı ve evliliğinizi ilgilendiren konularda ani ve beklenmedik kararlar alınması mümkündür. Bunlar ilişkinizin niteliğine göre birbirinizden uzaklaşmanız veya yeni bir yere yerleşim, ailevi konulardaki bir gelişmenin de işareti olabilir. Bu durumda olanlarınıza tavsiyem, lütfen olan bitene bir daha bakınız. İyice düşününüz.

Saat 07:59 Ay- Kova burcu seyir etkinliği, sınırlar içinde sınırsızlığı keşfetme arzusu içindeyiz.  Bu enerji altında -Dünya farklı bir yer olmalı, saçma sapan kurallarla çevrili olmamalı, hayata madem bir kez geliniyor, o zaman gönlümüzce yaşanmalı tarzında düşünebiliriz. Özgürlük ihtiyacının yükselmesi gayet doğaldır. Dışarıdan bakıldığında her an isyan etmeye hazır haliniz ancak dostlarınızla bir aradayken çok daha farklıdır. Çünkü orada paylaşım vardır. Paylaşım ise tek başınıza olmaktan çok daha fazla sizi rahatlatabilir.

Saat 14:08 Güneş-Mars görünümü, özgürce kendimizi ifade etmemizi, hayata katılmamızı, arzularımızı elde etmek için hırsla öne çıkmamızı sağlıyor. Burada önemli olan sizin neyi ne kadar istediğinizi tespit etmeniz. Bu para mı, aşk mı, ilerisi adına açılacak bir yeni sayfa mı? bunu bir düşünün. Eğer gerçekten yeniye yer açmak istiyorsanız, geçmişi değil önünüzdeki yolu düşünün.

Saat 17:01 Venüs-Mars görünümü, ilişki hayatınız ve finansal konularda sizi hırslandırıcıdır. Güçlü ve hakimiyeti elinde tutan taraf olma arzunuzun da belirtecidir. Belki bir şeyler zorluyor, kıskaç altına alıyor olabilir. Ancak bu zincirleri kırmanın yolu, sizin hedefinize ne kadar inandığınızı tespitten geçiyor.

Not: 8 Şubat tarihinde Kova burcunda doğacak Yeniayın etkilerini aşağıdaki linkte izleyebilirsiniz.

 

Keyifli bir Pazar günü geçirmemiz dileğimle,

HABERTÜRK Gazetesi

Bugün, özel hayatınızda var olan tansiyonlu durumlar ortaya çıkabilir. Çevrenizdeki insanlarla anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Aile hayatınızda yapacaklarınız için kolaylıkla harekete geçeceksiniz. Eğlence ve aşk hayatınızdaki harcamalarınızı kontrol etmelisiniz.


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Eylül hangi burç olur?
24 Eylül hangi burç olur?
25 Eylül hangi burç olur?
26 Eylül hangi burç olur?
27 Eylül hangi burç olur?
28 Eylül hangi burç olur?
29 Eylül hangi burç olur?
30 Eylül hangi burç olur?
1 Ekim hangi burç olur?
2 Ekim hangi burç olur?
3 Ekim hangi burç olur?
4 Ekim hangi burç olur?
5 Ekim hangi burç olur?
6 Ekim hangi burç olur?
7 Ekim hangi burç olur?
8 Ekim hangi burç olur?
9 Ekim hangi burç olur?
10 Ekim hangi burç olur?
11 Ekim hangi burç olur?
12 Ekim hangi burç olur?
13 Ekim hangi burç olur?
14 Ekim hangi burç olur?
15 Ekim hangi burç olur?
16 Ekim hangi burç olur?
17 Ekim hangi burç olur?
18 Ekim hangi burç olur?
19 Ekim hangi burç olur?
20 Ekim hangi burç olur?
21 Ekim hangi burç olur?
22 Ekim hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Terazi Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0635 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme