Terazi Burcu

.Gen.tr

Terazi Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Takvim Gazetesi

Kalbiniz heyecanla atıyor bu aralar. Onu henüz yeni tanımanıza rağmen sizi etkiliyor ve ciddi düşünmenize neden oluyor. Aşkta şanslı günlerdesiniz.

Hürriyet Aile Burçlar

Hayallerinize veya hedeflerinize ilişkin konularda yaşanabilecek gelişmelerin uzunca bir süre düşünülmesi gerekiyor olabilir. Olaylara hemen dâhil olmamalı, hatta mümkünse uzak kalmalısınız.

Günün Atmosferi:Değişen gündem, değişken planlar, düşünceler, dalgınlık, halsizlik, kararsızlık, belirsizlik veya belirsizliklere bağlı endişeler ön planda olabilir. Güven sorunları oluşabilir. Yanıltıcı kişi veya haberlere dikkat etmekte fayda var. Yaşanan bazı olaylar nedeniyle inandığımız şeylerde hayal kırıklıkları yaşayabiliriz. Belli fikirlerimizin, beklentilerimizin veya amaçlarımızın boş olduğunu düşünebiliriz. Ancak, hiçbir şey göründüğü gibi olmayabilir. Dolayısıyla, yaşanan olayları değerlendirmek ve yorumlamak için birkaç gün beklemek daha doğru olacaktır. Özellikle etki tepki prensibi üzerine hareketlerden kaçınıp daha esnek olmanın faydasını görebiliriz. Olaylara tepki vermeden önce aklımızda bulunsun.Günlük burcunuzu okurken yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikli olarak okumalısınız. Sevgi le kalın... Niobe Aslı Temel – Hürriyet Aile 27 Kasım 2015 Burç Yorumları

Vatan Gazetesi

Bugün önemli işlerde elinizi taşın altına koymanız ve motivasyonu yükseltecek rol oynamanız gerekecek. Kontrol size bırakılırsa bunun önemini görün. Karar verip uygulamanın yapılmasına ön ayak olan kişi sizsiniz bugün.

Radikal Gazetesi

Gün içinde parasal konularla ilgili geçici problemlerle karşılaşabilirsiniz. İlişkide olduğunuz insanlara sevginizi ve ilginizi daha fazla göstermeniz gereken bugün, sezgilerinizin sizi en iyi şekilde yönlendirebileceği bir zaman dilimindesiniz.

Sözcü Gazetesi

Para, finans konuları ile ilgili kendinize çeki düzen verme, toparlama zamanı olduğuna işaret etmekte. Para ile ilgili mevzularda mantıklı düşünme, karar alma zamanı sizler için.  Sürpriz bir iş desteği,  iş fırsatı sunulabilir size ama şartlar yeteri kadar olgunlaşmamış olabilir.  Maddi anlamda daha da rahat nefes almanızı sağlayacak bir teklif olabilir gelebilir.  

Elle Dergisi Astroloji

Şefkatli, duygusal, hisli yönlerinizi daha fazla öne çıkarabileceğiniz bir gün. Koruyucu ve kollayıcı yanınızı gösterebilirsiniz. Ev ve aile konuları önem kazanırken fazla endişeden uzak durmaya çalışmalısınız.

Milliyet Astroloji

Hafta sonu olmasına karşın sorumluluklar ve işe yönelik konular var. Aynı zamanda ailevi konular da harekete geçirici olabilir.

Mynet Astroloji

Sevgili Teraziler saat 09:38 Ay-Neptün etkisi altında Cumartesi günümüzün ilk etkili enerjisi olup, geçmişi unutmadan, gelecekle ilgili amaçlarınızı tekrar gözden geçirmeniz yönünde sizi rahatlatıcıdır.

Saat 13:33 itibariyle Mars ile zorlayıcı görünüm yapacak Ay, bir yandan maddi anlamda desteklenme ihtiyacımızı gösteriyor diğer taraftan bildiğimiz gibi hareket etmek istiyoruz. Borçlarımızın ödenmesi, finansal ortaklıkların düzenlenmesi, çevresel ilişkilerden yararlanarak para kazanılması gibi konular da bugünlerde özellikle gündem maddemizde yer alacak. Ödemelerde zorlanabiliriz. Paylaşım ve işbirliğinin önemi bu dönemde bir hayli önem taşır.

Saat 21:49 Ay-Pluto karşıtlığında, bir yandan güven içinde yaşama arzusu diğer yandan sorumlulukların baskısı bizi zorlayabilir. Hayat bize, üstümüze düşenleri yapmamız gerektiği yolunda bir uyarıda bulunmaktadır.

Huzur bulacağımız, güzellikleri paylaşacağımız bir cumartesi geçirmemiz dileğimle,

 

 

HABERTÜRK Gazetesi

Kalabalık ortamlarda ve iş alanlarınızda enerjinizi yüksek hissedeceksiniz. Özel hayatınızda dengenizi sağlamış değilsiniz. Sevdiğiniz insanla birbirinize sinirlenebilirsiniz.

Hürriyet Astroloji

Bazı konularda gözle görülür bir dirençle karşılaşabilirsiniz. Bu durumda zor kullanmak ya da baskı uygulamak yerine, dolaylı yöntemler kullanmanız sizin için daha faydalı olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ev, aile, ülke, konfor ve huzur başlıklı konuların ön plana çıkabileceği bir hafta sonundayız. Sabah saatleri yardımlaşmaya açığız. Ancak, öğleden itibaren gece saatleri dahil, daha gergin durumlar, kişiler veya olaylarla uğraşmamız gerekebilir. Hırçın ve hırpalayıcı etkiler saldırgan kişileri, grupları gündeme taşıyabilir veya ufak tefek sakarlıklar ya da kazalar söz konusu olabilir. Zaten yanıltıcı etkiler altındayız ve kandırılmamak için de çaba sarf etmemiz gerekiyor. Temkinli hareket etmek, şüphe faktörünü elden bırakmamak ve kontrollü davranmak önem taşıyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

58

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Eylül hangi burç olur?
24 Eylül hangi burç olur?
25 Eylül hangi burç olur?
26 Eylül hangi burç olur?
27 Eylül hangi burç olur?
28 Eylül hangi burç olur?
29 Eylül hangi burç olur?
30 Eylül hangi burç olur?
1 Ekim hangi burç olur?
2 Ekim hangi burç olur?
3 Ekim hangi burç olur?
4 Ekim hangi burç olur?
5 Ekim hangi burç olur?
6 Ekim hangi burç olur?
7 Ekim hangi burç olur?
8 Ekim hangi burç olur?
9 Ekim hangi burç olur?
10 Ekim hangi burç olur?
11 Ekim hangi burç olur?
12 Ekim hangi burç olur?
13 Ekim hangi burç olur?
14 Ekim hangi burç olur?
15 Ekim hangi burç olur?
16 Ekim hangi burç olur?
17 Ekim hangi burç olur?
18 Ekim hangi burç olur?
19 Ekim hangi burç olur?
20 Ekim hangi burç olur?
21 Ekim hangi burç olur?
22 Ekim hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2015 MAN | Terazi Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0035 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme