Terazi Burcu

.Gen.tr

Terazi Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Takvim Gazetesi

Bugün aile içinde veya işyerinizde oldukça asabi ve sert görünümlüsünüz. Hırsınızdan dolayı uzun süreli dostluklarınızı sonlandırabilirsiniz. Bunun için üzülen yine siz olacaksınız. Hesabınızı iyi yapmalısınız. Biliyorsunuz ki son pişmanlık fayda etmiyor.

HABERTÜRK Gazetesi

Bugün biraz yavaşlayacak ve isteksiz davranacaksınız. Yaratıcılıkla ilgili alanlarda olumlu etkilere sahipsiniz. Bazı şeyleri gözden geçirmek için yalnız kalmak isteyebilirsiniz.

Radikal Gazetesi

Gün içinde parasal konularla ilgili geçici problemlerle karşılaşabilirsiniz. İlişkide olduğunuz insanlara sevginizi ve ilginizi daha fazla göstermeniz gereken bugün, sezgilerinizin sizi en iyi şekilde yönlendirebileceği bir zaman dilimindesiniz.

Vatan Gazetesi

Bugün üzerinizde albeni olacak. Önemli görüşme, talep ve başvurularınız da etki bırakma ve kendinizi doğru ve vurgulu biçimde ifade etme şansınız var. Geri planda durmayıp varlığınızı hissettirin iş veya sosyal çevrenizde.

Milliyet Astroloji

Haftanın ilk günlerinde kişisel girişimlerinizde ve kendinizi ortaya koyuşunuzda şanslı zamanlar içindesiniz. Bugünleri boş geçirmemeli, pasif kalmamalısınız. 27 Eylül civarında yeni beklentiler ve planlar var ancak bir yandan bitişler ve sonlanmalar da dikkat çekebilir. Ayrıca bu dönemde evinizi, ailenizi ilgilendiren işler, toprağa, güvenliğe ait koşullar önem kazanabilir. Daha fazla kendinize dönmeniz gereken bir döneme ilerlemelisiniz. 1 Ekim’de burcunuzda gerçekleşen yeniay sizi pek çok konuda daha hareketli ve hevesli kılıyor.

Hürriyet Aile Burçlar

Aklınızı kurcalayan konuları çözmek sizin için zor olabilir. Saplantı haline getirmeden, olayların asıl kaynağına ulaşmak daha yararlı olabilir. Yeni davetlere ya da etkinliklere katılmak için uygun günler. Öte yandan bu aralar kurslara, konferanslara ya da eğitimlere katılmayı düşünebilirsiniz.

Günün Atmosferi:Bu akşam fırsatlara açığız… Genel hatlarıyla dinamik, enerjisi yüksek ve verimli bir dönemdeyiz. Fakat öğleden önce bazı pürüzler ve talihsizlikler yaşayabiliriz. Tartışmalı ortamlara kesinlikle girmeyelim. Akşam saatlerinde ise, hafta başında yazdığımız gibi; şans bizden yana ve bazı fırsatlar yakalayabiliriz. Pozitif enerjilerin hâkim olduğu saatler. Dolayısıyla hafta sonuna da iyi bir başlangıç yapabiliriz. Öncelikle yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumayı unutmayın lütfen... Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel - 30 Eylül Cuma Hürriyet Aile Günlük Burç Yorumları

Mynet Astroloji

Sevgili Teraziler  Saat 10:52 itibariyle burcunuzda ilerleyen Ay etkisinde, çevrenizdeki  her şeyin birbiriyle güzel bir uyum içinde olması hoşunuza gider. Akılcı paylaşımlarda bulunmak, haksızlıklar karşısında objektif düşünmek, yaptığınız her işe kendi güzelliklerinizi katmak size keyif verir. İlişkinizde paylaşımı fazlasıyla önemsersiniz. Eğer bir şey düzgün bir şekilde söylenirse dinlemeye hazırsınızdır.

Saat 14:58 Ay-Mars görünümü, kişisel anlamda huzura duyulan ihtiyacın göstergesidir. Dışarıyla her türlü temasımızda buna önem veririz. Evimiz, ailemizle ilgili sorumluklar bizi bu saatlerde biraz yorabilir. Canımızın istediğini değil, mecbur kaldığımız işleri yaparız.

Saat 19:54 Ay-Jüpiter kavuşumu başkalarıyla uyumlu, nazik ve sevecen tarzda anlaşmanızı sağlıyor. Belki bazı kişileri idare ediyor olabilirsiniz. Ancak huzurunuz için bunun gerekli olduğunu siz de bilmektesiniz.

Günün ışıkları yüreğinizi aydınlatsın. Bol şans dileklerimle,


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Eylül hangi burç olur?
24 Eylül hangi burç olur?
25 Eylül hangi burç olur?
26 Eylül hangi burç olur?
27 Eylül hangi burç olur?
28 Eylül hangi burç olur?
29 Eylül hangi burç olur?
30 Eylül hangi burç olur?
1 Ekim hangi burç olur?
2 Ekim hangi burç olur?
3 Ekim hangi burç olur?
4 Ekim hangi burç olur?
5 Ekim hangi burç olur?
6 Ekim hangi burç olur?
7 Ekim hangi burç olur?
8 Ekim hangi burç olur?
9 Ekim hangi burç olur?
10 Ekim hangi burç olur?
11 Ekim hangi burç olur?
12 Ekim hangi burç olur?
13 Ekim hangi burç olur?
14 Ekim hangi burç olur?
15 Ekim hangi burç olur?
16 Ekim hangi burç olur?
17 Ekim hangi burç olur?
18 Ekim hangi burç olur?
19 Ekim hangi burç olur?
20 Ekim hangi burç olur?
21 Ekim hangi burç olur?
22 Ekim hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Terazi Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0036 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme