Terazi Burcu

.Gen.tr

Terazi Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Takvim Gazetesi

Sosyal ortamlarda ve organizasyonlarda daha çok yer almalı ve uyumlu yapınızı herkese göstermelisiniz. Mesleki açıdan güzel gelişmeler yakın.

Milliyet Astroloji

Çalışma hayatınızda sorumluluklarınız artabilir. İşlerinizi iyi hale getirmek için çaba sarf etmeniz gereken bir gündesiniz. Gelecek yönünde yaptığınız planlarda değişiklik yapabilirsiniz. Bazı konularda kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Ailevi konularda farklı fikirler gündeme gelebilir. Ani alınan kararlardan kaçınmalısınız.

Vatan Gazetesi

Bugün size verilmesini beklediğiniz bir şey ve onun kalitesi konusunda hayal kırıklığına uğrama riskiniz olabilir. İsteklerinizi ve ihtiyacınızı karşılamak konusunda beklentinizi çok yüksek seviyede tutmamaya gayret edin.

Elle Dergisi Astroloji

Bugün her türlü mücadelenizde ve çalışma hayatınızda şansınızın ve pozitif yaklaşımınızın sayesinde bir adım öndesiniz, kendinizi hem güçlü hem de iyi hissedebilirsiniz. Özellikle çalışma ortamınızda pek çok işin kendiliğinden kolay bir şekilde hallolduğuna tanık olabilirsiniz.

Mynet Astroloji

Sevgili Teraziler  Saat 06:25-11:55 arasında Ay boşluk etkisi altındayız. Bu uzun süre içinde, romantizm ve huzur olgusu birbirine  kardeş gibidir. Duygular kendiliğinden akıcıdır. Ancak boşluk etkisinin gölgeli yönlerini de  göz ardı etmememiz son derece önemlidir. Dalgınlık ve unutkanlıkların olabileceğini düşünerek önleminizi alınız. Kaçmakla veya problemi yok saymakla kökünü kazıyamazsınız. Ortada bir sorun varsa, çözümlemek de bizlere düşüyor. İşte boşluk etkisi altında kişi problemini çerçeve içine aldığında aksayan noktaları rahatlıkla tespit etmiş olur.

Saat 10:58 Güneş-Jüpiter görünümü, her türlü maddi ve manevi konuda başkalarının üzerinizdeki olumsuz etkisini uzaklaştırmanızda yardımcıdır. Kimler sadece kendi çıkarını düşünüyor, kimler bencilce davranıyor, sizi zor durumda bırakıyor, bütün bunları tespit etmenizi sağlar. Bu görünüm, bir korunma kalkanı diyebiliriz. Kendinize çeki düzen vererek işlerinizi akılcı biçimde düzenlemenizde faydalıdır.

Saat 11:55 sonrası Koç burcunda ilerleyen Ay, hırs ve rekabetin insanlarla olan ilişkilerde zorlayıcı yanlarını işaret ediyor. Tabii ki insan, öncelikle kendinden yana düşünebilir. Fakat adil olmak sizin burcunuza has bir özellikse, eğriyi doğruyu iyice tartıp hareket etmekte yarar vardır. Özellikle partnerinizle aranızdaki sorunları bu bakış açısıyla ele almamız yerinde olacaktır.

Gün boyunca her işinizde kolaylık, şans ve huzur diliyorum. Can-ı gönülden sevgilerimle,

Hürriyet Aile Burçlar

Bu aralar, maddi konular başlıca gündeminiz. Özellikle kredi, nafaka, burs, sponsorluk, alacak verecek, sigorta, vergi, miras gibi ortak kaynak kullanımı gerektiren konularda fırsatlar kapınızı çalabilir.

Günün Atmosferi:10 gün boyunca yeni fırsatlarla karşılaşıyoruz… Ay’ın boşluktaki konumu nedeniyle işlerimiz beklediğimiz yönde ilerlemeyebilir. Öte yandan bu durum bizi kararsız da bırakabilir. Ancak, Jüpiter’in güçlü konumu nedeniyle bugün dahil önümüzdeki on gün boyunca yeni fırsatlara ve şanslara açığız. Kendimizi her anlamda daha pozitif ve iyimser hissedebiliriz. Ancak, birkaç gün süreyle geçmiş haftaların bir uzantısı olan gerilimler ve negatif etkiler kendini gösterebilir. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Öncelikle yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumayı unutmayın lütfen... Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel - Hürriyet Aile 3 Mayıs 2016 Günlük Burç Yorumları

HABERTÜRK Gazetesi

Maddi durumunuzdaki sıkışmalar ortadan kalkabilir. Aradığınız şans ve fırsatların karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Partnerinizin parasal durumuyla ilgili güzel gelişmelere de açık olacaksınız.


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Eylül hangi burç olur?
24 Eylül hangi burç olur?
25 Eylül hangi burç olur?
26 Eylül hangi burç olur?
27 Eylül hangi burç olur?
28 Eylül hangi burç olur?
29 Eylül hangi burç olur?
30 Eylül hangi burç olur?
1 Ekim hangi burç olur?
2 Ekim hangi burç olur?
3 Ekim hangi burç olur?
4 Ekim hangi burç olur?
5 Ekim hangi burç olur?
6 Ekim hangi burç olur?
7 Ekim hangi burç olur?
8 Ekim hangi burç olur?
9 Ekim hangi burç olur?
10 Ekim hangi burç olur?
11 Ekim hangi burç olur?
12 Ekim hangi burç olur?
13 Ekim hangi burç olur?
14 Ekim hangi burç olur?
15 Ekim hangi burç olur?
16 Ekim hangi burç olur?
17 Ekim hangi burç olur?
18 Ekim hangi burç olur?
19 Ekim hangi burç olur?
20 Ekim hangi burç olur?
21 Ekim hangi burç olur?
22 Ekim hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Terazi Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0029 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme