Terazi Burcu

.Gen.tr

Terazi Burcu Günlük Yorum (11 Şubat 2013)

Mynet Astroloji

Sevgili Teraziler  saat 03:29 Ay-Neptün kavuşumuyla yeni haftanın ilk gününe adım atıyoruz. Problemlerimiz olsa da, bu enerji  yaşam sevincinizi ve hayata olan inancınızı yükseltici bir etki yaratabilir.

 

Saat 08:42 Venüs-Satürn görünümü, dikkatimizi oldukça çekecek. İlişkiniz ve parasal konularda ciddiyet ve sorumlulukları baskın şekilde kendini hissettirir. İlişkilerinize bir daha, bu sefer akıllıca bakmanız, doğru mu, sağlam mı diye iyice incelemeniz gerekir. Bu görünümün etkisi altında,  geçmişe dönük düşünmek, bir çok şeyi gözden geçirmek gereği duyarsınız. Özellikle iş yaptığınız insanlara, kurduğunuz bağlantılara dikkat ediniz.

 

Saat 10:33 Ay-Jüpiter görünümü, kişinin eğitim veya iş hayatı ile ilgili yapılacak sınav veya yerleşim yeriyle alakalı değişimler konusunda çok iyi düşünmesi, bilgilerini tekrar bir kontrol etmesi gerekiyor. Eğer ileride belli bir rolün, hayatın içinde sıkışmak, verimli olmayan bir yolda zaman kaybetmek istemiyorsanız lütfen iyice düşününüz. Rehavete kapılmadan gerçekçi temeller üzerine inşa edilmiş bir hayat kurabilmek için durumunuzu iyice gözden geçiriniz. Saat 17:41 Ay-Pluto görünümü partnerinizle olan  iletişiminizi güçlendiricidir. Birbirinize destek vermeniz, hayatı birlikte kotarmaya çalışmanız, el birliğinde  bulunmanız gayet olumludur. Saat 11:57 Ay-Mars ve saat 16:01 Ay-Merkür kavuşum etkisi altında, iş yerinde veya günlük hayatta birilerinin sözünden, davranışlarından çabucak etkilenebiliriz. Her şeyi kafamıza takmayalım. Mücadele gücümüzü  yavaşlatıcı ve  kararlılık gücümüzü azaltıcı olsa da, biz  hedefimize varmak için gerçekçi olmamız, akıllı davranmamız  gerektiğini bilelim.

 

Saat 19:03-13 Şubat Çarşamba saat 03:51 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu uzun süre içinde, romantizm ve huzur olgusu birbirine  kardeş gibidir. Duygular kendiliğinden akıcıdır. Ancak boşluk etkisinin gölgeli yönlerini de  göz ardı etmememiz son derece önemlidir. Dalgınlık ve unutkanlıkların olabileceğini düşünerek önleminizi alınız. Kaçmakla veya problemi yok saymakla kökünü kazıyamazsınız. Ortada bir sorun varsa, çözümlemek de bizlere düşüyor. İşte boşluk etkisi altında kişi problemini çerçeve içine aldığında aksayan noktaları rahatlıkla tespit etmiş olur.

 

 

Bugün bir yanımız özgür olmak istese de, bir yanımız hayatla  mücadele etmek zorunda..Hadi bakalım hayırlısı ola. Mutlu haftalar diliyorum tüm can dostlarıma. Her şey gönlünüzce olsun.

 

Hürriyet Astroloji

Çelişkili durumlar kontrolü kaybetmenize neden. Tolerans göstermeniz insanların sakinleşmesini sağladığı için, daha uzun süreli çözümler bulunmasına yardım edebilir. Sosyalleşmeniz ilginç bağlantılar kurmanızı sağlayabilir. Alışılmadık görüntünüzü paylaşmanız bir teklif almanıza neden olabilir. Ufukta aşk var! Ya da sevgi dolu ilişkiler kurabilirsiniz. Kutlamalar ve romantizm özel yaşamınızı renklendirebilir.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe

Milliyet Astroloji

Sizi zorlayan ve enerjinizi düşüren şartlar altındasınız. Başkalarının işlerini yükleneceğiniz iş konuları sizi zor durumda bırakabilir. Aynı zamanda hizmet etmeniz gereken yeni düzenlemeler öne çıkmakta. İş hayatında yeni sorumluluklar aldığınız bu dönem daha kararlı olmalısınız. Yaratıcı yanlarınızı akıcı biçimde kullanmaya bakın.

Vatan Gazetesi

Bugün her şeyi hızlıca tamamlamanız ve bir şeyleri yetiştirmeniz gerekebilir. Bu telaş sizin bilginizi işinize yeteri kadar katamayıp bazı detayları kaçırmanıza neden olabilir. Ayrıca hata riskini de artıracaktır. Eğer sakinleşmeyi becerirseniz çok daha hızlı yol alacaksınız.

Turk.net

Çevrenizde ne kadar sosyal, hayat dolu biri olduğunuz konuşuluyor. Ama sanki bunu düşündürmek ister gibi bir çaba içersindesiniz. Bunun son günlerde çokça ilgilendiğiniz kişiyle bir ilgisi olabilir mi ? Onun bulunmadığı ortamlarda canlılığınız irtifa kaybediyor. Bir yolculuk görünüyor. Tatil olabilir.
Para Durumu: Hiçbir nedenle müsriflik yapmayacağınıza kesin inanıyorsunuz. Bugün bir para alışveriş işinizde zararlı çıktığınızı fark edeceksiniz. Gününüzü bu kaybın peşinde geçireceksiniz.
İş Yaşamı: Bağımsızlık sizin için çok önemli. En azından insanın bazı durumlarda inisiyatif hakkının olabilmesini savunuyorsunuz. Bu konudaki ayrıcalığınız tamamen başarılarınızdan kaynaklanıyor.
Aşk Yaşamı: Bir bütünlük içinde ilişki sürdürmenize rağmen, sizin dışınızdaki gelişmelere boyun eğmek zorunda kalabiliyorsunuz. Uzun zamandır baş başa kalma hayalinizi gerçekleştirmeniz bugün de zor.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Karşılıklı olarak güven duyduğunuz yakınınız, bir davranışınızın bazı sorumluluklardan sıyrılma çabası olduğunu düşünüyor ve bunu size yakıştıramıyor.

Takvim Gazetesi

AŞK: Bugün hayatınızın dönümnoktasında gibisiniz. Bir takımdeğişimler sanki size can suyugibi geldi. Ancak uygulamalarıkendiniz gerçekleştirmelisiniz.Başlangıçları partneriniz yapıyorsize uygulaması düşüyor.İŞ: İş yerinizde yüksek değişim gücü yaratarak biranda tüm dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Ancakdepresif haller takınmamalısınız.SAĞLIK: Başarınızı çekemeyenleri hissedeceksiniz.Bu gerçekle yüzleşmeniz moralinizi bozabilir.

Güneş Gazetesi

Kişiyi bazı davranışlarınızı onaylaması için zorluyorsunuz. Bu durumun onu çok rahatsız ettiğinin farkına varmazsanız büyük problemler sizi bekliyor. O size ne kadar ulaşmaya, konuşmaya çalışsa da siz buna imkan tanımıyorsunuz. Bu fırsatı ona vermelisiniz.

Sabah Gazetesi

Daha iyi pozisyonlar için, kendi koşullarınızı oluşturacaksınız. İstekleriniz ve hayalleriniz arasında istediğiniz köprüleri kurmakta zorlanabilirsiniz. Gün içinde karşılaşacağınız olaylara karşı takınacağınız tavırları iyi belirlemelisiniz. Sizi aşan konularda çekimser davranarak, biraz daha beklemeyi tercih etmelisiniz.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Eylül hangi burç olur?
24 Eylül hangi burç olur?
25 Eylül hangi burç olur?
26 Eylül hangi burç olur?
27 Eylül hangi burç olur?
28 Eylül hangi burç olur?
29 Eylül hangi burç olur?
30 Eylül hangi burç olur?
1 Ekim hangi burç olur?
2 Ekim hangi burç olur?
3 Ekim hangi burç olur?
4 Ekim hangi burç olur?
5 Ekim hangi burç olur?
6 Ekim hangi burç olur?
7 Ekim hangi burç olur?
8 Ekim hangi burç olur?
9 Ekim hangi burç olur?
10 Ekim hangi burç olur?
11 Ekim hangi burç olur?
12 Ekim hangi burç olur?
13 Ekim hangi burç olur?
14 Ekim hangi burç olur?
15 Ekim hangi burç olur?
16 Ekim hangi burç olur?
17 Ekim hangi burç olur?
18 Ekim hangi burç olur?
19 Ekim hangi burç olur?
20 Ekim hangi burç olur?
21 Ekim hangi burç olur?
22 Ekim hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Terazi Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0077 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme