Terazi Burcu

.Gen.tr

Terazi Burcu Günlük Yorum (07 Aralık 2012)

Mynet Astroloji

Sevgili Teraziler  saat 00:44 itibariyle Merkür-Kuzey düğüm kavuşumu gerçekleşecek. Bu görünüm kişinin sahip olduklarıyla mutlu olup olmadığını, güç ve iktidar olgusunun hayatındaki önemini, kendisine duyduğu sevginin ardında yatan nedenleri, paraya bakış açısını kısaca kendini nelerle tanımladığını gözden geçirmesi anlamında kıymetlidir. Yaşam yolunda ilerlerken, doğaldır ki kazanmak isteriz. Bazen kazanmak için,  çıkarlarımızı  düşünmek zorundayız. Ancak bu anladığınız yönde olumsuz bir durum değildir. Yeter ki ayarını tutturalım. Kişi ne çok parası var diye kendini bir ömür garantide hissetmeli ne de az parası var diye başarısız saymalı. Burada önemli olan her şeyi parayla mı ölçüyoruz. Sözgelimi dostluklar, aile, sevdiklerimiz. Bunların yaşamımızdaki önemi nedir? Daha fazla kazanmak kim istemez. Peki riske açık mısınız?  Sırf daha fazla param olsun diye, her şeyi kaybetmeye razı olabilir misiniz? Peki siz, başkalarıyla nasıl bir parasal ve manevi ilişki kuruyorsunuz? İşte bu görünüm, bunları derinlikli düşünmeniz anlamında önem taşıyor. Belki de çok aç gözlüsünüz veya fazla verici veyahut var yemez dedikleri birisiniz. Bunların cevabına göre şöyle gerçekçi bir şekilde vermeye ne dersiniz

 

 

Saat 12:35-20:35 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Bu zaman diliminde işlerinizi yoluna koymak kolay değildir. Daha titiz, daha inceleyici olmakta fayda var. Özellikle sağlık sektöründe görevli olanlar  veya bir şekilde hastaneyle alakalı işleri olanlar için yoğun bir gün anlamı taşıyabilir. Kişisel bakımınız, evinizin düzenlenmesi, alışveriş günlük aktivitenizde epeyce zaman alabilir. Mali konular yine gündem maddenizde yer alabilir. Yenilik anlamında verilecek kararların mutlaka gözden geçirilmesinde yarar vardır.

 

 

Saat 20:35 sonrası Terazi burcunda ilerleyecek Ay, her çeşit görüş, düşünce ve davranış içinde bulunan kişilerle kolaylıkla bağlantı kurabilir, toleranslı davranabilirsiniz. Fiziki anlamda güzelliğinize özel önem verebilirsiniz. Akşam için güzel bir plan yapabilirsiniz.

 

 

Bütünü oluşturan parçaların her biri mükemmel olmak zorunda değildir...Eğer bir bütünlük oluşturyorsa her bir parça kendince mükemmeldir......iremSU

 

 

Güzelliklerle buluşmamız ve gönlümüzce tadını çıkarabilmemiz dileğimle,

 

Hürriyet Astroloji

Tembelleşebilirsiniz. Çalışmadan rahat yaşama istekleri duymanız ve bu yüzden işlerinizi gelişigüzel yapmanızdan dolayı başarısız kalmanız olasıdır. Eğer mahkemelerle veya hukuki konularla ilgili işleriniz varsa bugün dikkatli olmanız gerekmektedir. Yanlış beslenmekten dolayı hastalanmaya eğilimlisiniz. Zehirlenmelere ve mikrobik hastalıklara açıksınız. Bazı kayıplarınız olabilir ya da bir şeylerden vaz geçmek zorunda kalabilirsiniz.Sosyal ilişkilerinizde, aile meselelerinizde veya iş hayatınızda bazı güçlüklerle karşılaşabilirsiniz. İnsanlarla sürtüşme meylindesiniz. Mümkün olduğunca egoistlikten kaçınmaya çalışmalısınız. Bununla beraber bugün yeni öğrenimler, iş ilişkileri veya evlilik için iyi bir dönem olabilir. Yani üzerinizdeki etkileri yönlendirmeniz ve kendiniz için pozitif hale getirmeniz de olasıdır.

Milliyet Astroloji

Kafanızı kurcalayan konular sürmekte. Sorunlarınızla yüzleşmek ve kabullenme içinde olmak olayların içinden çıkabileceğinizi gösteriyor.Hazırlık içinde olmalı planlarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Başkalarına hizmet ve yardım edebileceğiniz işlerde gönüllü olmaya bakmalısınız. Hafta sonunda sizi keyiflendiren pek çok yeni konu gündemde olacak.

Vatan Gazetesi

Kendinize sakladığınız görüşleriniz var. Bunların bir kısmı maddi kaynak artırmaya yönelik ama çoğu kişisel değerlerinizle alakalı. Belki de yeni yeni içselleştirmeye başladığınızdandır ama bu kadar da özel olmasına gerek yok. Bu değişimleri dışarıya da yansıtmanız gerekiyor.

Turk.net

İçinden çıktığınız yorucu, yoğun tempo sizi hayli yormuş görünüyor. Birkaç gündür çektiğiniz baş ağrıları bundan olabilir. Akşam saatlerinde bir tartışmanın içinde olabilir ve sağduyulu davranmanız neticesinde tartışmayı uzatmayabilirsiniz. Bugün geleceğinizi çok ilgilendiren bilgiler edineceksiniz. Bu bilgileri biraz kurcalamanızda yarar olacak.
Para Durumu: Maddi konularda oldukça dikkatli olacağınız bir gündesiniz ve disiplini yaklaşımlarınız sayesinde başarılı sonuçlar alacaksınız. Yapacağınız girişimlerin sonuçları sizin için olumlu olacaktır.
İş Yaşamı: Disiplini bir şekilde işinize konsantre olabileceğiniz bir gündesiniz. İhtiyatlı davranacaksınız ve uzun süreli planlar yapabilirsiniz. Konuları detaylı olarak değerlendireceksiniz ve bugün işinizde hata yapmanız zor olacaktır. Bazı gerçekçi kaygılar duyabilirsiniz. Hedefinize yönelik ciddi adımlar atmaya çalışacaksınız. Biriktirdiğiniz işleriniz varsa bugün bunları halletmek için fırsatlar yakalayacaksınız. Çok hareketli bir geçireceğiniz söylenemez daha çok sabit işlerle ilgileneceksiniz.
Aşk Yaşamı: Duygusal anlamda dengelisiniz ,çok büyük heyecanlar yaşamasanız da manevi olarak huzurlu olacaksınız. Sevdiğiniz insanla aranızda güzel bir uyum olacaktır ve birlikte zaman geçirmekten keyif alacaksınız. Duygularınızda sabit olacaksınız ve sevdiğiniz insana yaklaışımlarınızda tutarlı olacaktır. Duygusal açıdan dengeli olmanız tüm yaşamınızı olumlu olarak etkileyecektir. Çok hareketli bir gün geçirmek yerine daha sakin ortamlarda bulunmak sizi mutlu edecektir. Duygusal konularda yeni kararlar alabileceğiniz bir gündesiniz.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Enerjinizi doğru olarak kullanmanız durumunda oldukça verimli bir gün geçirebileceksiniz.

Takvim Gazetesi

AŞK: Siz her zaman her şeyin engüzeline layık olduğunuzu zatenbiliyorsunuz. Ancak bugündurgunluğunuz belirgin.Partnerinize güvenmekte sıkıntıçekiyorsunuz. Bu sıkıntınızı onaçok fazla belli etmemelisiniz.PARA: İşinize konsantrasyonunuz tartışılamazderecede iyi. İstediğinizi yakında alacaksınız. Ancakciddiyetinizi korumakta problem çekebilirsiniz.SAĞLIK: Zihinsel sorunları kendiniz yaratıyorsunuz.Karar vermek için yardım beklemenize gerek yok.

Güneş Gazetesi

Sudan sebeplerle günden güne uzaklaştığınız sevgilinizin, size karşı büyük bir bağlılığı var. İki üç güne kalmadan çok şaşıracağınız ikili bir görüşmeniz olacak. Şimdiden oturup bu görüşmenin stratejisini saptamanız gerekiyor. İş yaşamınızdaki belirsizlikler maddi durumunuza yansıyor.

Sabah Gazetesi

Sürprizlere karşı hazırlıklı olmalısınız. İsteklerinizi kolay bir şekilde yaşama geçireceksiniz. Bu arada şansınız da artıyor. Yeni girişimler için, kendinizi cesur hissediyorsunuz. Birçok kişinin dikkati üzerinizde olacak. Akıllı insanlarla konuşmayı seviyorsunuz. Bugün, açık hava yerler dışında kapalı ortamlarda bulunmayın.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Eylül hangi burç olur?
24 Eylül hangi burç olur?
25 Eylül hangi burç olur?
26 Eylül hangi burç olur?
27 Eylül hangi burç olur?
28 Eylül hangi burç olur?
29 Eylül hangi burç olur?
30 Eylül hangi burç olur?
1 Ekim hangi burç olur?
2 Ekim hangi burç olur?
3 Ekim hangi burç olur?
4 Ekim hangi burç olur?
5 Ekim hangi burç olur?
6 Ekim hangi burç olur?
7 Ekim hangi burç olur?
8 Ekim hangi burç olur?
9 Ekim hangi burç olur?
10 Ekim hangi burç olur?
11 Ekim hangi burç olur?
12 Ekim hangi burç olur?
13 Ekim hangi burç olur?
14 Ekim hangi burç olur?
15 Ekim hangi burç olur?
16 Ekim hangi burç olur?
17 Ekim hangi burç olur?
18 Ekim hangi burç olur?
19 Ekim hangi burç olur?
20 Ekim hangi burç olur?
21 Ekim hangi burç olur?
22 Ekim hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Terazi Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0054 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme