Terazi Burcu

.Gen.tr

Terazi Burcu Günlük Yorum (21 Kasım 2012)

Mynet Astroloji

Sevgili Teraziler  21 Kasım saat 23:50-21 Aralık saat 13:12 tarihleri arasında Yay burcunda ilerleyecek Güneş sürecini sizlere önce genel etkileriyle ve ardından bu yıl ki önemi anlamında izah etmeye çalışacağım. Güneş-Yay burcu seyirleri,  eğitimden iş hayatına kadar geniş bir alanda kişinin yapmak istediği yenilikleri uygulama arzusunu işaret eder. Kendini adadığı yolunda imkansızı başarmaya kararlı olan Teraziler, hem çevrelerindeki insanlarla hem de iş birliğinde bulunacakları kişilerle iletişime geçerek yeni bir adım atmak isterler. Bu adım hayatın akışını anlamlandırmanızı sağlar. Geçmişi çoğu zaman yargılıyor olsanız da,  bundan sonrasında güzel bir sayfa açarak bütün acı tecrübeleri unutacağınızı hissedersiniz. Bu pozitif düşünme zamanıdır. Kişi kendince doğruları ve yanlışları ele alarak artık önüne bakmak ister. Bazı Teraziler bu dönemde yeni bir çevreye taşınmak-eğitim anlamında karar vermek-yeni bir iş için kolları sıvamak-yakın akrabalarıyla temasa geçmek gibi kararlar alabilirler. Ancak bu kararların ne zaman alınması gerektiği Güneşin o yıl ki geçişinin etkilerine bağlıdır. Şimdi onları görelim.

 

3 Aralık tarihine kadar, öncelikle mali konuların şöyle akıllıca bir gözden geçirilmesi gerekiyor. Düşünülen yenilikler için durumunuz nasıl? Fazla açılmadan, borç harç altına girmeden iyice düşününüz. Bütçenizin sınırlarını, gelir gider anlamında çizmekte yarar var. Problemlerinizi derinlikli olarak ele almalı, bu tarihe kadar mali konular üzerinde ciddi kararlar vermekten kaçınmalısınız. Konuşun, araştırın, soruşturun. 3-11 Aralık tarihinde en azından durumunuzu daha iyi anlamış olursunuz. Şuraya şunu veririm, buraya bunu eklerim, böylece şu işimi halledebilirim diyecek duruma gelirsiniz. 11-21 Aralık tarihlerinde hızınız bir hayli yükselir. Yolculuklara çıkabilir, düşündüğünüz yenilikleri uygulamak için harekete geçebilirsiniz. Demek oluyor ki, bu yıl ki Güneş-yay burcu son dispozitör Merkürün bir hayli etkisi altında. O zaman bize düşen, verdiğim tarihlere göre kendinizi gözden geçirerek hareket etmenizdir.

 

 

Güneş-Yay burcu geçişinin Kasım  ayındaki etkili tarihleri: 22, 23, 26, 28

Güneş-Yay burcu geçişinin Aralık ayındaki etkili tarihleri:  3, 4, 6, 13, 20

 

 

Bu geçişin sizler için güzel gelişmelere işaret olması dileğimle,

 

Hürriyet Astroloji

Oturduğunuz yerde yapacağınız değişiklikler veya taşınma, kiralama, alım satım türü işlemler kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilir. Aranızda yaş farkı olan yakınlarınızla ilgilenmeniz gerekebilir. İş hayatınızda size daha fazla şey sunan iş arayışlarınız olabilir.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Milliyet Astroloji

İlişkileriniz ve ortaklıklarınız sizi canlı koşullar içine çekiyor. Yeni öneriler beklediğiniz bu dönem koşullar bir miktar belirsizlik taşımakta. Önemli adımların öncesinde gelişmeleri yönetmekte zorluklar yaşanabilir. Yeni ortaklıklara ilerlediğiniz bu dönem maddi açıdan da temkinli olmalısınız. Ortaklı konuların getirdiği beklemeleri can sıkıcı bulabilirsiniz.

Vatan Gazetesi

Aile içi bir meseleye siz istemeseniz de dışarıdan bir müdahale gelebilir. “Kol kırılır yen içinde kalır” deyip reddetmeyin. Sorun varsa çözüm ya da buna fırsat bulmanıza yardımcı olup olaylara hız kazandırma ihtimali var bu kişinin.

Turk.net

Oldukça enerjik bir gün geçireceksiniz ve bir çok konuda kendinizi eyleme geçmeye hazır hissedeceksiniz. Düşüncelerinize ve planlarınıza sıkı sıkıya bağlı olacaksınız ve bugün sizi yolunuzdan döndürmek mümkün olmayacaktır. Bazı gerilimler yaşayabilirisiniz ancak bunların karşılığında ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. Bir süreden beri sürüncemede kalan bir konuyu bugün sonuçlandırabilirsiniz.
Para Durumu: Savurgan ve paraya önem vermeyen kişiliğiniz sizi hiç beklemediğiniz bir anda maddi sıkıntıya sokabilir. Dikkatli olun.
İş Yaşamı: İşyerinizde herkese karşı sergilediğiniz asabi hareketler sizi çevrenizde sevilmeyen insan durumuna düşürüyor. Çevrenizin sizin hakkınızdaki düşüncelerine önem vermelisiniz artık.
Aşk Yaşamı: Geriye dönüp baktığınızda pek parlak ilişkiler yaşamamış gibi gözüküyorsunuz. Düzgün bir ilişkiye başlamanız çok yakın. Bir tanıdığınızın arkadaşı olabilir.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Ailenizden bir kişi sizi sevmiyor. Bu uzak bir akrabada olabilir. Yakınlarınıza karşı tedbirli olun.

Takvim Gazetesi

Grup çalışmalarınız başarılı. Aynı zamandayapıcısınız. Sorunlarınızıişinizle birlikte unutabiliyorsunuz.

Güneş Gazetesi

Partneriniz sizi kıskandırmaktan hoşlanıyor olabilir. Onun bu oyununa gelmeyin. İşinizle ilgili size verilmiş olan sözün yerine getirilmesi için bir süre daha tanımalısınız. Üstüne üstüne giderseniz ipleri koparmanız mümkün. Ne aleyhinizde düşünen var, ne de çalışan, içiniz rahat olsun.

Sabah Gazetesi

Siz hareketli, duygusal ilişkilerden hoşlanıyor ve dostluklarınızı da bu yönde seçiyorsunuz. Bazıları, gireceğiniz topluluklarda duygusal ve romantik ilişkiler yaşayacaklar. Bu nedenle, geçici ve uçucu duygular karşısında temkinli olmaları gerekiyor. Süregelen bir ilişkiniz varsa, bu ilişkinin yoğun duygusallık yönü diğer özelliklerine göre daha fazla ağır basacak.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Eylül hangi burç olur?
24 Eylül hangi burç olur?
25 Eylül hangi burç olur?
26 Eylül hangi burç olur?
27 Eylül hangi burç olur?
28 Eylül hangi burç olur?
29 Eylül hangi burç olur?
30 Eylül hangi burç olur?
1 Ekim hangi burç olur?
2 Ekim hangi burç olur?
3 Ekim hangi burç olur?
4 Ekim hangi burç olur?
5 Ekim hangi burç olur?
6 Ekim hangi burç olur?
7 Ekim hangi burç olur?
8 Ekim hangi burç olur?
9 Ekim hangi burç olur?
10 Ekim hangi burç olur?
11 Ekim hangi burç olur?
12 Ekim hangi burç olur?
13 Ekim hangi burç olur?
14 Ekim hangi burç olur?
15 Ekim hangi burç olur?
16 Ekim hangi burç olur?
17 Ekim hangi burç olur?
18 Ekim hangi burç olur?
19 Ekim hangi burç olur?
20 Ekim hangi burç olur?
21 Ekim hangi burç olur?
22 Ekim hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Terazi Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.007 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme