Terazi Burcu

.Gen.tr

Terazi Burcu Bebeği

Terazi burcu bebekleri, problemsiz bir bebeklik geçirirler. Uslu, yemek problemi olmayan ve fazla ağlamayan bebeklerdir. Rahatları yerinde ve gürültüsüz bir ortamda dakikalarca kendi kendilerine durabilirler. Genellikle ağlamak yerine uymayı tercih ederler. Uyandıkları zaman yüz mimiklerinden tatlı bir rüya gördüklerini anlamanız hiç de güç değildir.

Zekaları çok çabuk gelişir. Kısa zamanda çok geniş bir kelime hafızası oluşturlar. Erken yaşta onun hangi konuya kabiliyeti olduğunu anlamak ve onu bu yönde geliştirmek çok yararlıdır.

Teraziler çevrelerine karşı çok hassastırlar. Sürekli bağıran ve tartışan aile büyüklerinden rahatsızlık duyarlar.

Hislerini kolay kolay açmayan Terazi çocukları, aslında sürekli bir sevgi beklerler. Hayata bakış açıları sevgi dolu ve neşelidir. Terazi burcu çocukları genelde iyi huyludurlar. Barışçı yaklaşımları ve doğal çekicilikleri başkalarının da sevgilerini kazanırlar.

Çok yönlü Teraziler, çocukluk yıllarında epey çekingendirler. Anne ve babanın çok anlayışlı ve sabırlı olması çocuğun yavaş yavaş mahcupluktan sıyrılmasını sağlar. Terazi çocukları sosyalleşmeye okul yıllarında başlar, pek çok arkadaşını eve getirirler. Bu çocuk, güzelliklere düşkün, duygulu, nazik, terbiyeli bir tiptir.

Kararsızdırlar. Bu nedenle hızlı düşünme ve karar vermek için desteğe ihtiyaçları vardır. Sınırlarını doğru belirlemeleri, kendilerine olan güvenlerini ve karar verme yeteneklerini arttıracaktır.

Politik davranmayı çok iyi bildikleri için tüm aile bireyleriyle iyi anlaşırlar. Her şeyin yolunda gitmesini isteyen Teraziler, aile hayatında da belli bir uyum isterler. Parlak, eğlenceli ve barış dolu bir hayat onlar için önemlidir. İyi bir üslupla yaklaşılsa bile tenkitten her çocuk gibi hoşlanmayan bir tavır sergilerler. Eleştirilmekten hiç hoşlanmadıkları için aniden karşısındakinin yaşına bakmaksızın küstahça cevap verirler. Bu nedenle ailelerin Terazi çocuklarına nasıl yaklaşmalarını bilmeleri zor olabilir. Ceza, disiplin getirse de bir süre sonra fayda etmemeye başlar. Çünkü o da ailenin ona duydukları sevgiyi gizli silah olarak kullanabilir. Beni cezalandırdığınıza göre sevmiyorsunuz diyerek odaya kapanabilir. Oldukça hassas ve alıngan olan Terazi çocuklarını doğru yönlendirmek ve disiplin uygulamak zordur. Anne, baba ve kardeşleriyle iyi vakit geçirmek için eğlenceli planlar yapılmasını beklerler. Sevdiği insanlar, sevdiği bir ortam ve sevdiği yemeklerle çok mutlu olurlar. Yakın akrabaları onlar için aynı zamanda yakın arkadaştır.

Genellikle tertipli ve düzenli olmalarına rağmen, işlerinin hep birileri tarafından yapılmasını isteyecek kadar da tembel olurlar. Her şey yolundaysa durup dururken problem yaratmazlar. Enerji ve coşku dolu kız kardeş veya erkek kardeşle geçinmeleri daha kolaydır. Paylaşmak konusunda her zaman aynı davranmasalar da kendilerine karışılmasından hoşlanmazlar. Büyüdüklerinde eleştirici bir tavır sergileyen anne-babaya cephe alabilirler. Onlar mesleğini seçerken, arkadaş edinirken, alışveriş yaparken veya sevgilisiyle gezmeye çıkarken izin almamaları gerektiğini düşünürler.

Terazi burcunda doğan çocuk, iyi yetiştirilir, ailesi tarafından takdir ve sevgi görürse ileride çok başarılı olacaktır. Özellikle anne, çocuğuna çok itina etmeli ve gelişme çağında ona sevgi, cinsellik, vs. konularında bilgi ve öğüt vermelidir. Böylece çocuk duygularıyla mantığı arasında daha iyi denge kurabilir. Bu sayede ergenlik çağında duygusal konularda hata yapması da önlenir.

Venüs etkisindeki Terazi bebeği güzel kokulara, pastel renkli atmosfere ve güzel seslere müthiş duyarlıdır. Sakin ve gürültüsüz bir ortamda kendi kendine çok rahat kalabilir. Koşullar onu rahatsız ettiğinde ağlayarak karşılık vermek yerine bunun yanlışının nerede olduğunu ya da yapılanın haksızlık olduğunu hareketleriyle anlatmaya çalışır. Barışa, sevgiye ve ilgiye çok duyarlıdır. Hemen gülücükler atmaya başlar ve sevimliliğiyle sizi kendisine bağlar. Başaramazsa o da içine kapanıklaşır. Adalet duygusu gelişmiş olduğu için, istediğini alamadığında sık sık içsel isyanlar yaşayabilir. Bunu ifade etmesine izin vermelisiniz.

Büyüdükçe sanatçı yönü güçleneceğinden yaratıcılığını ifade edebileceği alanlara yönlendirilmesinde fayda vardır. Terazi bebeğinde iyi özelliklerin çoğu bulunur. Ilımlı ve sevimlidir, yalnız olmaktansa etrafında insanlar olmasından hoşlanır. Başka bebeklerle bir araya geldiğinde hemen kaynaşır ve Terazi burcunun sosyallik ve diplomasi özelliklerini sergiler. Teraziler doğuştan aracıdırlar, dolayısıyla bir Terazi bebeği avukatlık veya hakimlik kariyerine erkenden hazırlanmaya başlayabilir. Terazi bebekleri kucakta taşınmaya bayılırlar. Özellikle de kız Teraziler yere indirilmeyi pek de hoş karşılamayabilirler. Ayrıca Terazi bebeği güzel görünmekten de hoşlanır. İşe bebeğinize güzel ve kaliteli elbiseler almakla başlayabilirsiniz. Konfor da Terazi bebeği için önemli bir unsurdur, dolayısıyla temiz ve ütülenmiş giysiler ve şık bir yatak odası bebeğiniz için biçilmiş kaftandır. Bebeğinizin işlerin kontrolünü eline geçirmiş olduğu hissine kapılabilirsiniz. Terazi bebeği çevresindekileri yönlendirmeyi gerçekten de iyi bilir, ama bunu her zaman en kibar şekilde yapar. Özetle Terazi bebeği konuşmayı ve sosyalleşmeyi sever, girdiği oyun gruplarının açık elli, baş döndürücü üyesi haline gelir. Öyleyse oyunlar başlasın! Terazi burcunun böbrekleri ve bel bölgesi hassastır. Dolayısıyla bebeğinizde kas, kemik ve sinir ucu ağrıları olabilir. Ayrıca soğuk algınlığı ve bulaşıcı hastalıklara karşı direnci azdır. Bebeğiniz büyüdüğünde sükunet, denge ve adaletin olduğu her alanda, güzel sanatlar ve müzik alanlarında çok başarılı olabilir. Şiir, müzik, heykel, mimari, kozmetik sanayi, kuaförlük, berberlik, makyaj uzmanlığı, giyim, moda ve tekstil alanları, estetik, güzellik uzmanlığı Terazi burcunda doğan bebeğiniz için ideal mesleklerdir. Avukatlık, hakimlik, diplomatlık, politika ve sosyal uzmanlık gibi alanlar da başarılı olabilecekleri dallardır.


Terazi Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar

Terazi Burcu Aşk

Terazi Burcu Çiçeği

Terazi Burcu Cinsellik

Terazi Burcu Diyet & Fitness

Terazi Burcu Eğlence

Terazi Burcu Erkeği

Terazi Burcu Erkeğin Diğer Burçlarla İlişkileri

Terazi Burcu Erkek, Aşk ve Evlilik

Terazi Burcu Güzellik

Terazi Burcuna Hediyeler

Terazi Burcu ile Ortaklık

Terazi Burcu İş Hayatı

Terazi Burcu Kadın, Aşk ve Evlilik

Terazi Burcu Kadını

Terazi Burcu Kadınının Diğer Burçlarla İlişkileri

Terazi Burcu Künye

Terazi Burcu Olumlu Olumsuz Yanları

Terazi Burcu Otomobil

Terazi Burcu Özellikleri

Terazi Burcu Para ve Zenginlik

Terazi Burcu Sağlık

Terazi Burcu Stresten Arınma

Terazi Burcu Tatil

Terazi Burcu Ünlüleri

Terazi Burcu Uygun Meslekler

Terazi Burcu Aşk Uyumları

Terazi Burcu Karanlık Yönleri?

Terazi Burcu Kayınvalide Ne İster?

Terazi Burcu Gıcık Yönleri?

Terazi Burcu Çekilmez Özellikleri?

Terazi Burcu Ayrılık Acısı

Terazi Burcu Bebeği

Terazi Burcu Kadınına Hediye

Terazi Burcu Babalar Nasıl Olur?

Terazi Burcu Çocuğu

Terazi Burcu Doğal Taşı

Terazi Burcu Doğum Günü

Terazi Burcu Etkileme Yolları

Terazi Burcu Efsanesi

Terazi Burcu Aşk ve Evlilik

Terazi Burcu Fiziksel Özellikleri

Terazi Burcu Hastalıkları

Terazi Burcu Merkür İlişkisi

Terazi Burcu Yıldızname


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email


Yorum ekleyin, soru sorun:
Adınız veya Rumuzunuz:
Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Eylül hangi burç olur?
24 Eylül hangi burç olur?
25 Eylül hangi burç olur?
26 Eylül hangi burç olur?
27 Eylül hangi burç olur?
28 Eylül hangi burç olur?
29 Eylül hangi burç olur?
30 Eylül hangi burç olur?
1 Ekim hangi burç olur?
2 Ekim hangi burç olur?
3 Ekim hangi burç olur?
4 Ekim hangi burç olur?
5 Ekim hangi burç olur?
6 Ekim hangi burç olur?
7 Ekim hangi burç olur?
8 Ekim hangi burç olur?
9 Ekim hangi burç olur?
10 Ekim hangi burç olur?
11 Ekim hangi burç olur?
12 Ekim hangi burç olur?
13 Ekim hangi burç olur?
14 Ekim hangi burç olur?
15 Ekim hangi burç olur?
16 Ekim hangi burç olur?
17 Ekim hangi burç olur?
18 Ekim hangi burç olur?
19 Ekim hangi burç olur?
20 Ekim hangi burç olur?
21 Ekim hangi burç olur?
22 Ekim hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2024 MAN | Terazi Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0041 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme