Terazi Burcu

.Gen.tr

Terazi Burcu Çocuğu

Çok yönlü Teraziler, çocukluk yıllarında epey çekingendirler. Problemsiz bir bebeklik geçirirler. Uslu, yemek problemi olmayan ve fazla ağlamayan bebeklerdir. Rahatları yerinde ve gürültüsüz bir ortamda dakikalarca kendi kendilerine vakit geçirebilirler. Hislerini kolay kolay açmayan Terazi çocukları, aslında sürekli sevgi beklerler. Anne-babanın çok anlayışlı ve sabırlı olmasıyla bu mecburiyetten sıyrılabilir. Bu çocuk, güzelliklere düşkün, duygulu, nazik, terbiyeli bir tiptir. Erken yaşta onun hangi konuya kabiliyeti olduğunu anlamak ve onu bu yönde geliştirmek çok yararlıdır. Özellikle anne-çocuğuna çok itina etmeli ve gelişme çağında ona sevgi, seks vs. gibi konularda bilgi ve öğüt vermelidir. Böylece çocuk, duygularıyla mantığı arasında daha iyi denge kurabilir. Bu sayede ergenlik çağında duygusal konularda hata yapması da önlenir. Terazi burcunda doğan çocuk, iyi yetiştirilir, ailesi tarafından takdir ve sevgi görürse, ileride çok başarılı olabilir.

Terazi çocukları genelde iyi huyludurlar. Barışçı yaklaşımları ve doğal çekicilikleriyle başkalarının da sevgilerini kazanırlar. Genellikle ağlamak yerine uyumayı tercih ederler. Uyandıkları zaman yüz mimiklerinden tatlı bir rüya gördüklerini anlamanız hiç de güç olmaz. Teraziler çevrelerine karşı çok hassastırlar. Sürekli bağıran ve tartışa aile büyüklerinden rahatsızlık duyar, hayal kırıklığına uğrarlar. Zekaları çok çabuk gelişir. Kısa zamanda geniş bir kelime hafızası oluştururlar. Terazi çocukları, sosyalleşmeye okul yıllarında başlar, pek çok arkadaşını eve getirirler. Kararsızdırlar. Bu nedenle hızlı düşünmek ve karar vermek için desteğe ihtiyaçları varıdır. Sınırlarını doğru belirlemeleri, kendilerine olan güvenlerini ve karar verme yeteneklerini artıracaktır.

Terazi burcu bebekleri genelde kolay ve uslu bebeklerdir. Yemek konusunda ailelerine zorluk yaratmazlar. Ağlama huyları çok fazla yoktur. Uykuyu seven çocuklardır. Bu çocuklar zeki çocuklardır. Kelime hazneleri oldukça geniştir.

Huzurlu bir ailede yetişmek isterler. Duyarlı çocuklar oldukları için, kavganın çok olduğu bir ailede huzursuz olurlar. Sevilmeyi seven, sevgi bekleyen çocuklardır. Duygularını çok fazla dışa dönük şekilde yaşamazlar.

Bazı terazi burcu çocukları çok çekingen olurlar. Sosyal çocuklardır. Nazik, kibar ve iyi huylu çocuklardır. Uyarılmaktan hiç hoşlanmazlar.

Eleştiriye çok açık çocuklar değillerdir, eleştirildikleri zaman karşısındaki bir büyüğü bile olsa çok ukalaca karşılık verebilir. Onu eleştirmek yerine güzelce konuşmayı denemek daha doğru olur. Terazi burcu çocukları çok alıngandırlar, onları cezalandırdığınızda sizin tarafınızdan artık sevilmediğini düşünüp içine kapanabilir.

Akraba ilişkileri iyidir. Tertipli ve düzenli çocuklardır. Ancak kendi işlerini genelde kendileri yapmazlar, çünkü tembeldirler. Ailesi tarafından hayatına müdahale edilmesinden nefret ederler. Bir sevgili ile gezerken ya da arkadaş seçimi yaparken, ailesinin onayını alma ihtiyacı asla duymazlar. İyi yetiştirilen bir terazi burcu çocuğu, ilerde çok düzgün ve hayatta başarılı bir yetişkin olur.

Duyguları ile mantığı arasındaki dengeyi her zaman sağlaması için öğütler verilmelidir. Başkalarının onlar hakkındaki düşünceleri önemser ve beğenilmeye ihtiyaç duyarlar. Terazi burcu çocukları sosyalleşmeye her zaman ihtiyaç duyan çocuklardır.

Yeniliklerden ve sürprizden hoşlanırlar. Yeni insanlarla tanışmayı çok severler. Terazi burcu çocukları, küçük yaşlardan itibaren giyim kuşamında ki renk ve ahenk uyumuna çok dikkat ederler. Terazi burcu çocukları, büyüdükçe çevresinde sevilen bireyler olurlar.

Vücutları güzel olur. Terazi burcu çocukları iki tiptir, biri haşarı, çok hareketli ve ilgisi sürekli değişen çocuklardır. Diğeri ise, çekingen, hislerini içinde yaşayan ama sürekli sevilmeyi bekleyen çocuklardır.

Terazi burcu çocukları çok değişken karakterli çocuklardır. Tüm çocukları boyunca sürekli karakter değiştirirler ve hangi karakteri çevresi tarafından çok konuşulursa onu tamamen benimserler.

Bu yüzden çocuğun yaptığı bir hatayı, çevrenize gülerek ve överek anlatırsanız ya da çok konuşursanız çocuk bunu mağfiret sanıp sürekli yapabilir. Güzelliklere düşkün çocuklardır. Çok yetenekli çocuklardır.

Çok küçükken yeteneği olan konuyu keşfedip, onu bu konuda eğitirseniz çok iyi yerlere gelebilir. Adalet duygusuna çok önem verir ve haksızlığa katlanamaz. Eğer çocuklarınız arasında diğer çocuğunuza ondan biraz daha iyi davrandığınızı fark eder ya da düşünürse, size küser ve içine kapanır. Genelde ailesi ile iyi geçinmek için çok çabalar.

Terazi Burcu Çocuklarına Nasıl Davranılır?

Terazi burcu çocukları, genelde kolay çocuklardır. Fakat sorumluluklarından kaçmaya çalışırlar. Sorumluluklarından kaçmaya başladıkları anda, onları güzel ve düzgün bir şekilde eğitmelisiniz. Yoksa bu alışkanlık haline gelebilir. Bu çocuklar çok sosyal çocuklardır. O kadar sosyaldirler ki, arkadaş ilişkilerini her şeyin üzerinde tutarlar.

Sorumluluklarını bırakıp bir anda onu çağıran arkadaşının yanına koşabilirler. Ona sosyal hayat kadar sorumluluk ve okul hayatının da ne kadar önemli olduğunu küçük yaştan itibaren anlatmalısınız.

Sürekli arkadaşları tarafından beğenilmek isterler. Çok hassas ve kırılgan olan terazi burcu çocukları, özellikle ergenlik döneminde arkadaşları tarafından sürekli kalp kırıklıkları yaşarlar, çünkü arkadaşlarından çok fazla şey beklerler. Bu durumun olmaması için, onun kendi kendine yetebilmesini sağlamalısınız ve arkadaş çevresinin kendisi hakkında ne düşündüğünü çok fazla önemsememesini sağlamalısınız.

Terazi burcu çocukları küçük yaştan itibaren güzelliği hep birinci planda tutmaya çalışır. Bunun ne kadar yanlış olduğunu, iç güzelliğin çok önemli olduğunu ona aşılamazsanız hayatı boyunca dış güzellikle ilgilenecektir.

Terazi Burcu Çocuklarının Sevdiği Oyuncaklar

Terazi burcu çocukları, oyuncaklarının genelde dış görüntüsü ile daha çok ilgilenirler. Sürekli her istediği alınan terazi burcu çocukları, her gün yeni bir oyuncak ister. Terazi burcu kızlarının güzel vücut takıntısı küçük yaşta başlar. Bu yüzden güzel vücutlu bebeklerle oynamaktan çok keyif alırlar.

Aile Hayatı

Politik davranmayı çok iyi bildiklerinden tüm aile bireyleriyle iyi anlaşırlar. Her şeyin yolunda gitmesini isteyen Teraziler, aile hayatında da belli bir uyum ister. Parlak, eğlenceli ve barış dolu bir hayat onlar için önemlidir. İyi bir üslupla yaklaşılsa bile her çocuk gibi eleştiriden hoşlanmayan bir tavır sergilerler. Eleştirilmekten hiç hoşlanmadıkları için karşısındakinin yaşına bakmaksızın aniden küstahça cevap verebilirler. Bu nedenle ailelerin, Terazi çocuklarına nasıl yaklaşılması gerektiğini bilmeleri zor olabilir. Ceza, disiplin getirse de bir süre sonra fayda etmemeye başlar. Çünkü o da ailenin ona duydukları sevgiyi gizli silah olarak kullanabilir. "Beni cezalandırdığınıza göre beni sevmiyorsunuz" diyerek odaya kapanabilir. Oldukça hassas ve alıngan olan Terazi çocuklarını doğru yönlendirmek ve disipline etmek biraz zordur.


Terazi Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar

Terazi Burcu Aşk

Terazi Burcu Çiçeği

Terazi Burcu Cinsellik

Terazi Burcu Diyet & Fitness

Terazi Burcu Eğlence

Terazi Burcu Erkeği

Terazi Burcu Erkeğin Diğer Burçlarla İlişkileri

Terazi Burcu Erkek, Aşk ve Evlilik

Terazi Burcu Güzellik

Terazi Burcuna Hediyeler

Terazi Burcu ile Ortaklık

Terazi Burcu İş Hayatı

Terazi Burcu Kadın, Aşk ve Evlilik

Terazi Burcu Kadını

Terazi Burcu Kadınının Diğer Burçlarla İlişkileri

Terazi Burcu Künye

Terazi Burcu Olumlu Olumsuz Yanları

Terazi Burcu Otomobil

Terazi Burcu Özellikleri

Terazi Burcu Para ve Zenginlik

Terazi Burcu Sağlık

Terazi Burcu Stresten Arınma

Terazi Burcu Tatil

Terazi Burcu Ünlüleri

Terazi Burcu Uygun Meslekler

Terazi Burcu Aşk Uyumları

Terazi Burcu Karanlık Yönleri?

Terazi Burcu Kayınvalide Ne İster?

Terazi Burcu Gıcık Yönleri?

Terazi Burcu Çekilmez Özellikleri?

Terazi Burcu Ayrılık Acısı

Terazi Burcu Bebeği

Terazi Burcu Kadınına Hediye

Terazi Burcu Babalar Nasıl Olur?

Terazi Burcu Çocuğu

Terazi Burcu Doğal Taşı

Terazi Burcu Doğum Günü

Terazi Burcu Etkileme Yolları

Terazi Burcu Efsanesi

Terazi Burcu Aşk ve Evlilik

Terazi Burcu Fiziksel Özellikleri

Terazi Burcu Hastalıkları

Terazi Burcu Merkür İlişkisi

Terazi Burcu Yıldızname


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email


Yorum ekleyin, soru sorun:
Adınız veya Rumuzunuz:
Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Eylül hangi burç olur?
24 Eylül hangi burç olur?
25 Eylül hangi burç olur?
26 Eylül hangi burç olur?
27 Eylül hangi burç olur?
28 Eylül hangi burç olur?
29 Eylül hangi burç olur?
30 Eylül hangi burç olur?
1 Ekim hangi burç olur?
2 Ekim hangi burç olur?
3 Ekim hangi burç olur?
4 Ekim hangi burç olur?
5 Ekim hangi burç olur?
6 Ekim hangi burç olur?
7 Ekim hangi burç olur?
8 Ekim hangi burç olur?
9 Ekim hangi burç olur?
10 Ekim hangi burç olur?
11 Ekim hangi burç olur?
12 Ekim hangi burç olur?
13 Ekim hangi burç olur?
14 Ekim hangi burç olur?
15 Ekim hangi burç olur?
16 Ekim hangi burç olur?
17 Ekim hangi burç olur?
18 Ekim hangi burç olur?
19 Ekim hangi burç olur?
20 Ekim hangi burç olur?
21 Ekim hangi burç olur?
22 Ekim hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2024 MAN | Terazi Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0033 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme