Terazi Burcu

.Gen.tr

Terazi Burcu Günlük Yorum (22 Kasım 2012)

Mynet Astroloji

Sevgili Teraziler  22 Kasım saat 03:20-16 Aralık  saat 06:38 tarihleri arasında yöneticiniz Venüs, Akrep burcunda seyrini sürdürecek. Ben önce, bu geçişin genel etkilerinden bahsedeceğim. Ardından ikinci paragrafta bu süreyi derinlikli olarak ele alacağım. Venüs astrolojik olarak bir başkasıyla olan sevgi alışverişinin işaretçisi olduğu gibi popülerliğimizi  ve hayatın lezzetli yanlarını hissedebilme gücümüzün de belirtecidir. Akrep burcunda ilerlediği süreçte, kişi için maddi konular özellikle önemli hale gelir. Çünkü kazanmak ve asla kaybetmek istemeyen birey, bir hayli tutkulu ve çıkarlarını düşünerek hareket edebilir. Para bir güç olgusu olarak görüldüğü için, ilişkilerde en çok bu noktaya önem verilir. İş veya özel ilişkinizde menfaat çatışmalarının yaşanması veya mecburen çıkarlarınızı düşünmek zorunda kalmanız mümkündür. Bu geçiş süreçlerinde, kişi hem geleceğini garanti altına almak hem de hayata tutunmak için bir hayli hırslı davranabilir. Bunun dozu kaçmamalıdır. Çünkü bazı kişiler sizi paraya fazla tamah eden bir kişi olarak görebilirler.

 

Şimdi birlikte Venüs-Akrep burcu geçişinin bu süreçteki etkilerini derinlikli gözden geçirelim. Öncelikle evli olanlar veya birbirlerine destek çıkan çiftlerin zor durumda kalmamak için bütçelerine dikkat etmelerinde yarar var. İş ortaklarının kendi aralarındaki finansal konuları ele almaları iyi olur. Ne kazanılıyor ve nasıl pay ediliyor? Eğer hisseli bir para veya mal taksimi yapılacaksa, yapacağınız kişilerle bir araya gelinerek konuşulması gerekiyor. Eğer bir mirasın pay edilmesi söz konusu ise veya boşanma durumunuz varsa hissenize düşen miktarla ilgili hukuki durumların mutlaka gözetilmesi gerekiyor. Diyelim ki, evinizden çıkartılıyorsunuz veya başka bir yere taşınacaksınız. O zaman mali duruma bakmakta yarar var veya ev almayı düşünüyorsunuz, uzun bir borcun altına gireyim diyorsunuz. Benim tavsiyem ödemelere dikkat ediniz. Bölüşümlerde, ailevi konularda, başkalarıyla ortak her türlü ilişkinizde ve parasal mevzularda Aralık ortasına kadar önemli gelişmeler söz konusu.

 

 

Venüs-Akrep burcu geçişinin Kasım ayındaki etkili tarihleri: 22, 26, 27, 28, 30 Kasım

Venüs-Akrep burcu geçişinin Aralık ayındaki etkili tarihleri: 7, 11 Aralık

 

Papatyalar neden çok sevilir diye düşündüm…ve sonra dedim ki,,,,çünkü onlar toprağa tutunmayı, hayatta kalmayı ve olabildiğince güzellikler sunmayı biliyorlar… Ondandır

iremSU

 

 

Bizler de hayata tutunalım ve hiçbir zaman pes etmeyelim. Her şey gönlünüzce olsun. Gönülden sevgilerimle,

 

 

Hürriyet Astroloji

Karşı cinsten birisiyle uzun bir yolculuk yapmanız ve bu yolculukta fazlasıyla yakınlaşmanız mümkündür. Bazı konularda size oldukça işe yarar tüyolar verebilirler. Bunları değerlendirmelisiniz. Bozuk giden aşk, iş ve dostluk ilişkilerinizde bir düzelme durumu, iyiye doğru dönüş olabilir. Yakın dostlarınızla birlikte olmanız ve eski anılarınızı tazelemeniz de olasıdır. İsteklerinizi ifade etmek ve derdinizi dinletebilmek için güzel bir gün. Bazı şeylerin son anda kaçırılması olasıdır. Yapack birşey yok. Öfkenizi yakınlarınıza yansıtmayın. Fırsatları değerlendirdiğiniz takdirde sadece kendinize değil çevrenize de oldukça faydalı olabilirsiniz. Dostlarınızın destek ve yardımlarını istemekten çekinmemelisiniz. Karışık bir durumda son derece olumlu bir karar vermeniz ya da tercih yapmanız olasıdır.

Milliyet Astroloji

Hayatınız giren canlılık ile harekete geçiyorsunuz. Daha fazla ortak paylaşım ve kendinizi göstereceğiniz sosyal ilişkiler öne çıkıyor. Başkalarından destek göreceğiniz verimli çalışmalar yapabilirsiniz. Arkadaşlıkların getirdiği olanaklar size güven verebilir. Bu dönem geleceğe yönelik umutlarınız canlanıyor. Bir yandan da parasal konularda sorumlu davranmanız.

Vatan Gazetesi

Çevrenizde sürekli bir insan yumağı olacak bugün. Tanıdık tanımadık pek çok kişi ortak gaye için bir arada olacaklar. İletişimden yorulacaksınız gibi görünüyor. Ama mutluluk veren bir yorgunluk bu.Her zamankinden fazla harcama yapmanız gerekebilir. Dikkatli olun.

Turk.net

Tıkandığınız konularda yaratıcılığınızı ön plana çıkartmanız, şu dönem sizi biraz rahatlatabilir. Yaşamınızda birçok çözümsüzlüğün anahtarı sizdeyken, etkilenmelere açık duruşunuz pek yararlı değil. Yüzleşmeniz gereken gerçekleriniz var. Bu hesaplaşmada göstereceğiniz cesaret, onları daha iyi görmenizi ve kısa sürede toparlanmanızı sağlayabilir.
Para Durumu: Maddi konularda şanslı olacağınız bir gündesiniz ve yeni bazı girişimlerde bulunabilirsiniz. Elinizdeki imkanları iyi değerlendirdiğiniz gibi yeni bazı olanaklarda elde edebilirsiniz.
İş Yaşamı: İş yaşamınızda olumlu etkiler altında olacağınız bir gündesiniz ve bazı çalışmalarınızın karşılığını bugün görebileceksiniz. Düşüncelerinizi istediğiniz konular üzerinde yoğunlaştırmakta zorlanmayacaksınız. Zihinsel faaliyetlerinizde bir artış olabilir. Bir süreden beri planladığınız bir olayı gerçekleştirmek için atılımlar yapmanız mümkün. Karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir ve bunları olumlu olarak değerlendirebilirsiniz. Yeni kararlar alabileceğiniz ve girişimlerde bulunabileceğiniz bir gündesiniz.
Aşk Yaşamı: Duygusal olarak olumlu bir gün geçireceksiniz ancak beklemediğiniz bazı gelişmeler olabilir. Duygularınızı içinizden geldiği gibi yaşamak eğiliminde olacaksınız ve sevdiğiniz insana karşı yaklaşımlarınız son derece ılımlı olacaktır. Bazı düşüncelerinizde değişimler olabilir ve kararlarınızı yeniden değerlendirmeye alabilirsiniz. Duygusal olarak son derece aktif olacaksınız ve duygularınızı rahatlıkla ifade edebileceksiniz. Duygusal açıdan şanslı etkiler altında olacağınız bir gündesiniz.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Yeteneklerinizi çok iyi bir şekilde kullanabileceğiniz ve olumlu girişimlerde bulunabileceğiniz bir gündesiniz. Olayların gelişimine hakim olmayı başaracaksınız.

Takvim Gazetesi

Kartınız Ruh... Bugün ruh haliniz tartışmalara oldukça yatkın. Oysa içinizden bir hayli samimiyet geçiriyor ve dostlarınıza açık davranıyorsunuz. Kendinize her zaman güvenin.

Güneş Gazetesi

Aşk yaşamınızdaki dalgalanmaları sürüncemede bırakmamanız gerekiyor. Bu dalgalanmalardaki sıkıntıyı tek başınıza yaşamadığınızı bilmelisiniz. İş arkadaşlarınıza karşı biraz tartışmacı ve heyecanlı bir tavır içinde bulunabilirsiniz. Ancak, insan ilişkileriniz karmaşık olsa bile son derece hareketli olacak.

Sabah Gazetesi

Çevrenizde gelişen olaylara karşı duygusuz kalmayı beceremiyor, bulunduğunuz ortamlara müdahale etmek zorunda kalıyorsunuz. Bugün, karışık problemlerin üstesinden kolaycageleceksiniz. Bir çok arkadaşınız, sizin tavsiyelerinize uygun hareket edebilir, bilginizden ve tecrübelerinizden yararlanmak isteyebilirler.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Eylül hangi burç olur?
24 Eylül hangi burç olur?
25 Eylül hangi burç olur?
26 Eylül hangi burç olur?
27 Eylül hangi burç olur?
28 Eylül hangi burç olur?
29 Eylül hangi burç olur?
30 Eylül hangi burç olur?
1 Ekim hangi burç olur?
2 Ekim hangi burç olur?
3 Ekim hangi burç olur?
4 Ekim hangi burç olur?
5 Ekim hangi burç olur?
6 Ekim hangi burç olur?
7 Ekim hangi burç olur?
8 Ekim hangi burç olur?
9 Ekim hangi burç olur?
10 Ekim hangi burç olur?
11 Ekim hangi burç olur?
12 Ekim hangi burç olur?
13 Ekim hangi burç olur?
14 Ekim hangi burç olur?
15 Ekim hangi burç olur?
16 Ekim hangi burç olur?
17 Ekim hangi burç olur?
18 Ekim hangi burç olur?
19 Ekim hangi burç olur?
20 Ekim hangi burç olur?
21 Ekim hangi burç olur?
22 Ekim hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Terazi Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.009 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme